Špirálový kábel "Romanov whisky hnedá + čierna" TZ22 - hodvábny

Kód: XZ3TZ22 XZ2TZ22 Zvoľte variant
4,27 € / m 3,36 € / m od 3,36 € / m 3,56 € bez DPH 2,80 € bez DPH od 2,80 € bez DPH
Skladom Na objednanie (20+ dní) Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 22.8.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Špirálový kábel v hnedej farbe pripomínajúci odtieň whisky a čiernu s označením Romanov TZ22 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Špirálový elektrický kábel je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné aj retro interiéry. Je to Romanov špirálový kábel, ktorý môže byť súčasťou komponentov pre výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, chuti a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť Romanov špirálový kábel na povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre textilný kábel Romanov so špirálovitými vodičmi je umelý hodváb. Hodvábne opletenie špirálového elektrického kábla sa vyznačuje krásnym, lesklým povrchom a jasným farebným vykresľovaním v štýle Regimental. Je vyrobený s novou technológiou, ktorá umožňuje úplne novú úroveň v oblasti povrchovej úpravy. Umelý hodváb je pôsobivý materiál vhodný na výrobu dizajnových svietidiel v modernom alebo retro štýle. Prelínanie jednotlivých vodičov do špirály dáva textilnému káblu Romanov TZ22 mimoriadny vzhľad a pôsobivý efekt. Špirálový kábel typu TZ22 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre textilný kábel Romanov TZ22 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Špirálový hodvábny kábel s Romanov opletením je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je  zárukou najvyššej kvality pre špirálový kábel Romanov v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Špirálový kábel s hodvábnym opletením vo farebnej kombinácii hnedej pripomínajúcej odtieň whisky a čiernej je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - TZ22
 • 2x 0,75mm – TZ22

Montáž

Špirálový kábel Romanov TZ22 je kvalitný produkt s jednoduchou montážou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov.  Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Špirálový Romanov kábel - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: umelý hodváb
 • Priemer: 6,6mm 3x0,75 mm
 • FRRTX 300/300V 3x0,75 mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenie
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: čierna, hnedá
materiál: umelý hodváb
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: splietaný
hmotnosť: 0,0594 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: