Bodovky

Bodovky sú obľúbeným a dizajnovým prvkom osvetlenia. Ich charakteristickou vlastnosťou menší svetelný uhol ako majú klasické svietidlá. Preto sa hodí osvetlenie detailu, určitého miesta alebo iba obmedzenej plochy. Bodové osvetlenie je obľúbené ako v rezidenčných tak komerčných projektoch, kde svietidlá zohrávajú dôležitú úlohu dekoratívneho osvetlenia. V našej ponuke nájdete najmä rámčeky na bodové svetlá a závesné bodovky s mimoriadnou kvalitou spracovania a jedinečným dizajnom. Bodovky na strop využijete ako na montáž do sadrokartónu tak pre zvesené bodové lustre. Využite našu širokú ponuku komponentov na výrobu svietidiel a vytvorte jedinečné inštalácie osvetlenia vášho štýlu a predstáv.

5 položiek celkom

Aké bodové osvetlenie môžete zakúpiť?

Bodovky je možné zakúpiť v rôznom dizajne. V našej ponuke nájdete dizajnové bodovky, luxusné modely aj retro bodovky. Vhľad jednotlivých typov sa líši rovnako ako použitý materiál. V našej ponuke nájdete najmä kovové a drevené bodové svietidlá, ktoré je možné pri niektorých modeloch kombinovať.

Aký typ osvetlenia je možné docieliť pomocou bodového osvetlenia?

Ide najmä o dekoratívne osvetlenie, ktoré má za cieľ zvýrazniť detail miesta alebo predmetu, na ktorý mieri svetelný tok o bodového svietidla. Bodovky sa skvele hodia na osvetlenie pracovnej plochy, stola alebo predmetov ako sú napríklad obrazy. Bodovky sa tiež veľmi často využívajú aj ako čítacie lampy a svetlá.

Aké príslušenstvo pre bodovky je možné zakúpiť?

Pre závesné bodovky odporúčame najmä textilné káble a stropné baldachýny. Pri zostavovaní bodových svietidiel využijete určite aj LED žiarovky.