Objímky na žiarovky do zásuvky

Objímky na žiarovky do zásuvky tvoria kompletnú sadu svietidla, ktoré je ihneď pripravené na použitie. Využijete ich na osvetlenie vnútorných i vonkajších priestorov. Vnútri vášho interiéru objímky do zásuvky využijete napríklad ako závesné lampy na strop alebo ako nástenné osvetlenie. Pre vonkajšie priestory sú vybrané objímky E27 do zásuvky rovnako obľúbenou voľbou. Spĺňajú vyššiu triedu krytia, sú odolné voči vetru, dažďu a ďalším poveternostným vplyvom. Skvele sa hodí na osvetlenie priestorov ako sú záhrady, terasy, alebo pergoly. Vonkajšie objímky na žiarovky do zásuvky systému EIVA IP65 sú mimoriadnym produktom s vysokou technickou kvalitu podporené mnohými certifikátmi bezpečnosti. Objímky na žiarovky do zásuvky prinášajú mimoriadne osvetlenie pre každú príležitosť. Buďte kreatívni a vytvorte jedinečné osvetlenie.

9 položiek celkom
Nástenná lampa do zásuvky s vypínačom Snake Wood
od 33,47 € bez DPH
od 40,16 €
Kód: KFIN272EU-KPASL01
Nástenná lampa do zásuvky s vypínačom SnakeBis
od 82,80 € bez DPH
od 99,36 €
Kód: FIN272L3EUNCLS24-22
Lampička do zásuvky s vypínačom SnakeBis
od 28,14 € bez DPH
od 33,77 €
Kód: FINGUVNEUNRM04-L
Vonkajšie svetlo do zásuvky EIVA SNAKE PASTEL IP65
od 46,44 € bez DPH
od 55,73 €
Kód: PSEPAMUSN06
Vonkajšie svetlo do zásuvky EIVA SNAKE ELEGANT IP65
od 47,29 € bez DPH
od 56,75 €
Kód: PSEEL01BISM01
Vonkajšia objímka na žiarovku do zásuvky EIVA SNAKE IP65
+ ďalšie
Kód: PSENESM04

Na aký účel sa objímky na žiarovky do zásuvky najlepšie hodia?

Dizajnové objímky na žiarovky do zásuvky sa hodia na stropné osvetlenie. Môžu plniť rolu hlavného alebo dekoračného osvetlenia. Z našej ponuky si vyberie každý. Modelov, tvarov a spracovaní v rôznom dizajne ponúkame hneď niekoľko. Retro objímky na žiarovky do zásuvky majú unikátny vintage vzhľad, ktorý skvele utvára celkovú atmosféru a svetelnú pohodu v interiéri. Naopak dizajnové objímky majú ostré rysy, širokú ponuku farebných prevedení a moderný dizajn.

Aké sú použité materiály a farby pre objímky na žiarovku do zásuvky?

Objímky na žiarovku do zásuvky s káblom ponúkame v niekoľkých prevedeniach. U tohto typu svietidiel sa očakáva, že môžu byť prenosné a používané aj pri ojedinelých alebo mimoriadnych spoločenských udalostiach. Použité materiály sú preto prevažne plastové, silikónové s dôrazom na ich odolnosť. Ponuka farebných prevedení je taktiež pestrá. Od klasickej čiernej, bielej po pastelové farby alebo farby kovu ako meď, mosadz alebo titán.

Aké príslušenstvo je možné zakúpiť?

Pre objímky na strop v sete s káblom a rozetou ponúkame žiarovky E14 alebo E27 rozmanitých veľkostí, dizajnu, tvaru a funkcií. Stačí si iba vybrať.

Jedinečnosť stropnej objímky na žiarovky do zásuvky

Objímky na žiarovky do zásuvky sú hravé, technicky unikátne a nadčasové. Hodí ako do interiérov v retro štýle, tak aj do moderných bytov. Môže to byť práve závesná stropná objímka, ktorá prinesie vášmu interiéru punc originality a luxusu. Nebojte sa experimentovať a uvidíte, že stropné objímky na žiarovku si nájdu miesto aj vašom interiéri.