Lineárne LED svietidlá S14

Lineárne LED svietidlá S14 so žiarovkami typu linestra sú prvkom mimoriadneho interiérového osvetlenia a dekorácie. Prináša jedinečné, modulárne a tvorivé riešenia pri zostavovaní a montáži svietidiel. Elegancia a dizajn lineárnych lámp a svietidiel vytvára sofistikovanú atmosféru v akomkoľvek priestore najmä pokiaľ zvolíte jednu z našich lineárnych LED žiaroviek S14 so zlatistým, dymovým alebo opálovým odtieňom.

Lineárne svetlá sú dielom talianskych majstrov svetla. Spĺňajú náročné požiadavky na kvalitu spracovania a dizajn v modernom alebo retro štýle. Vytvorte ohromujúca kombinácia a inštalácia osvetlenia pomocou lineárnych svietidiel.

2 položiek celkom
APM483VBOS14D 1
od 31,86 € bez DPH
od 38,23 €
+ ďalšie
Kód: APM483VBOS14D
Lineárne svietidlo S14d Esse14 vodeodolné IP44
od 10,17 € bez DPH
od 12,20 €
Kód: KPLS14DPN

Na aký účel sú LED lineárne svietidlá vhodné?

Osvetlenie priestorov lineárnymi svietidlami má svoje nesporné výhody v lineárnom rozložení svetleného toku. Plošné lineárne svetlo pôsobí prirodzeným dojmom. V prípade dlhých lineárnych svietidiel tiež lepšie osvetlí veľký priestor.

  • Závesné lineárne svietidlá sú vhodné na osvetlenie chodby alebo veľkého otvoreného priestoru. Dominantnými rozmermi a veľkým svetelným výkonom sa môžu stať stredobodom vašej domácnosti alebo komerčných priestorov.
  • Alternatívne nástenné lineárne svietidlá poskytujú dekoratívne a doplnkové osvetlenie nad zrkadlo alebo obraz. Môžu však plniť aj funkciu harmonického osvetlenia v spálni alebo čítacom kútiku.

Aké hlavné výhody prináša lineárne svietidlá?

Ide o veľkú variabilitu tvaru osvetlenia, vrátane výroby vlastného osvetlenia zo širokej ponuky komponentov. Kvalitné spracovanie a dokonalý vzhľad jednotlivých dielov systému S14 je samozrejmosťou.

Aké komponenty si môžete pre lineárne osvetlenie zakúpiť?

Systém S14 sa vyznačuje veľkou variabilitou, preto ponúkame farebné textilné káble, ktoré presne vystihnú zamýšľaný charakter osvetlenia. Štýl podporí aj ucelený rad komponentov systému S14 pre jednoduchú montáž a dokonalé lineárne osvetlenie bez kompromisov. Medzi obľúbené súčasti patria stropné rozety, baldachýny aj objímky pre žiarovky. Rovnako tak v ponuke komponentov nájdete stropné alebo nástenné úchytky textilného kábla. Pomyselným vrcholom ponuky sú samotné lineárne žiarovky S14, ktoré utvárajú jedinečný charakter svietidla.