Nožné spínače

Nožné spínače a vypínače pre osvetlenie patria medzi obľúbené komponenty na výrobu svietidiel. Vášmu osvetleniu prináša komfort podlahového ovládania nôh, alebo chodidlom. Nožné vypínače sú mimoriadne dizanovým prvkom osvetlenia. Pre všetky podlahové alebo stojacie lampy sú ideálnou voľbou. Kvalitu a dizajn našich nožných spínačov si vzali na starosť talianski majstri svetla.

3 položiek celkom
Nášľapný vypínač na kábel jednopólový okrúhly
od 3,37 € bez DPH
od 4,04 €
Kód: INTPEDN
Nášľapný vypínač na kábel jednopólový
6,29 € bez DPH
7,55 €
Kód: CAST661N

Aké nožné vypínače nájdete v ponuke?

Podlahové vypínače na kábel ponúkame v mnohých farebných prevedeniach. Vyrobené sú najmä z plastu. Priechodné nožné vypínače ponúkajú funkcie ako zapnutie / vypnutie svietidla. Niektoré modely sú taktiež vybavené pokročilou elektronikou a umožňujú fázové stmievanie.

Na aký účel sú podlahové vypínače vhodné?

Káblový vypínač využijete pri zostavovaní nových svietidiel alebo ako náhradný diel pre vašu existujúcu lampu. Najmä vhodné sú na osadenie na naše textilné káble.

Sú nožné vypínače bezpečné?

Každý vypínač na šnúru z našej ponuky je testovaný na viac ako >10 000 zopnutí. Vypínače tiež spĺňajú všetky potrebné normy pre prevádzku v EÚ. Kvalita materiálov zaručuje prevádzkovú teplotu vypínačov je v rozmedzí 0 ° - 55 °C.