Opradené káble vonkajšie

Vonkajšie opradené káble sa pre svoje kvalitné spracovanie a jedinečné vlastnosti stali veľmi obľúbenými. Umožňujú vytvárať závesné svietidlá a vonkajšie osvetlenie úplne prispôsobené vašim potrebám. Medzi obľúbené štýly použitia slúžia napríklad zostavenie vonkajších svietidiel ako svetelné reťaze alebo vonkajšie lustre. Vonkajšie textilné káble spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy. Výrobný proces a všetky vonkajšie látkové káble z našej ponuky prešli dôkladným tetovaním, ktoré je podporené množstvom certifikátov. Buďte kreatívni, uvoľnite svoju fantáziu a nájdite si svoj štýl pri vytváraní vonkajšieho osvetlenia.

7 položiek celkom
Vonkajší látkový kábel IP65 čierny SM04 - hodvábny
3,14 € bez DPH
3,77 €
Kód: XZ2SM04
Vonkajší látkový kábel IP65 červený SM09 - hodvábny
3,14 € bez DPH
3,77 €
Kód: XZ2SM09
Hodvábny textilný kábel SM01 2x1,00 - biely IP65
+ ďalšie
Kód: XZ2SM01
Vonkajší vintage kábel IP65 "prírodná béžová" SN06 - jutový
2,97 € bez DPH
3,56 €
Kód: XZ2SN06
Vonkajší retro kábel IP65 "prírodná šedá" SN02 - ľanový
3,14 € bez DPH
3,77 €
Kód: XZ2SN02
Vonkajší retro kábel IP65 "prírodná hnedá" SN04 - ľanový
3,14 € bez DPH
3,77 €
Kód: XZ2SN04
Vonkajší textilný kábel IP65 "Bronte zelená" SX08 - bavlnený
3,14 € bez DPH
3,77 €
Kód: XZ2SX08

Aké vonkajšie opradené káble nájdete v ponuke?

Vonkajšie elektrické opradené káble ponúkame v mnohých farebných prevedeniach. Tiež povrchová úprava a materiály použité na oplet elektrického kábla sú rôzne. Medzi najobľúbenejšie materiály patria: bavlna, ľan, juta alebo umelý hodváb. Každý z materiálov má iné vlastnosti, efekt a povrchovú úpravu. Vaše tvorivé duše tak dostávajú priestor na vytváranie jedinečných svetelných inštalácií, svietidiel alebo lustrov.

Prečo je kvalita skutočne mimoriadna?

Vonkajšie káble na osvetlenie spĺňajú triedu krytia IP65. Pri výrobe bol použitý ohybný vodič červenej elektrolytickej medi, ktorý bol umiestnený do dvojitého obalu elastomérovej gumy známej tiež pod pojmom neoprén. Vďaka tomu je kábel certifikovaný pre prevádzkové teploty od -25 °C do +60 °C, pri ktorých bezpečne odolá vode a dažďu podľa certifikácie IMQ-HAR č. CA01.00683. Vonkajšie opradené káble sú UV stále a nemenia svoje farebné vlastnosti. Vonkajšie textilné káble sú vyrábané v Taliansku v najvyššej Európskej kvalite.

Aké príslušenstvo je možné pre vonkajšie textilné káble dokúpiť?

Vonkajšie elektrické textilné káble spadajú do komplexného systému vonkajšieho osvetlenia EIVA. Pre kompletáciu svietidiel môžeme odporučiť najmä:

Pomocou vonkajších textilných káblov, objímok na žiarovku a stropných roziet ľahko vyrobíte retro svietidlá, lustre alebo nástenné vonkajšie osvetlenie. Buďte kreatívni, uvoľnite svoju fantáziu a nájdite si svoj štýl vonkajšieho osvetlenia.