Vonkajší textilný kábel IP65 "Bronte zelená" SX08 - bavlnený

Kód: XZ2SX08
3,77 € / m 3,14 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonkajší textilný kábel s označením 2x1 mm² SX08 a farbou Bronte zelená je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Je súčasťou systému vonkajšieho osvetlenia EIVA IP65, ktorý bol navrhnutý a patentovaný talianskymi majstrami svetla. Vonkajší textilný elektrický kábel 2x1 mm² je navrhnutý tak, aby vám umožnil vytvárať závesné svietidlá a vonkajšie osvetlenie úplne prispôsobené vašim potrebám. Všetko v mimoriadnej kvalite spracovania na zachovanie najvyšších štandardov bezpečnosti. Buďte kreatívni, uvoľnite svoju fantáziu a nájdite si svoj štýl vonkajšieho osvetlenia.

Materiálom pre zelený vonkajší textilný kábel 2x1 mm² je bavlna. Bavlnený oplet elektrického kábla sa vyznačuje teplými tónmi farieb v krásnom matnom pastelovom podaní. Bavlna umožňuje dosiahnuť prirodzenejší vzhľad a perfektne sa hodí k útulnému prostrediu alebo k retro a vintage štýlu osvetlenia. Kábel textilný typu 2x1 mm² SX08 Bronte osloví všetky kreatívne duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Bezpečnosť pre zelený vonkajší textilný kábel SX08 Bronte zaručuje kvalitné spracovanie MADE IN ITALY. Pri výrobe bol použitý ohybný vodič červenej elektrolytickej medi, ktorý bol umiestnený do dvojitého obalu elastomérovej gumy známej tak pod pojmom neoprén. Vďaka tomu je kábel certifikovaný pre prevádzkové teploty od -25 °C do + 60 °C, pri ktorých bezpečne odolá vode a dažďu podľa certifikácie IMQ-HAR č. CA01.00683. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný produkt vyrobený v EÚ.

Farebný vonkajší textilný kábel Bronte s bavlneným opletom v zelenom prevedení je ponúkaný vo variantách:

2x 1mm² - SX08 Bronte


Montáž


Vonkajší zelený textilný kábel SX08 Bronte je kvalitným produktom s jednoduchou montážou. Vzhľadom na to, že elektrický kábel bude zapájaný do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, mala by montáž vykonávať odborne spôsobilá osoba. Na zostavenie a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment. Pri výrobe osvetlenia alebo povrchovej retro elektroinštalácie určite využijete:

Vlastnosti

 • Vonkajší zelený textilný kábel - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: bavlna
 • Priemer: 7,6mm²
 • Prierez vodičov: 2x 1,00mm²
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Prevádzková teplota: -25 ° až+ 60 °
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • Trieda krytia IP65

Použitie

 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek vo vonkajšom prostredí napr.: na terase, verande, pergole

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie textilné káble EIVA
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP65 (vonkajšie)
farba: sivá, čierna, zelená
materiál: bavlna
priemer káblu: 7,6 mm
prierez vodičov: 2x 1 mm2
systém: EIVA
tvar: okrúhly
krytie: IP65
počet vodičov: 2 x 1mm2
hmotnosť: 0,0859 kg/m

video

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: