Ohybné svetlá FLEX

Ohybné svetlá FLEX systému na stenu alebo strop sú obľúbeným prvkom interiérového osvetlenia. Ich dizajn a funkčnosť sú nadčasové, preto tento typ osvetlenia s veľkou mierou individualizácie poznáme v rôznej forme už niekoľko desaťročí. Flex ohybné svetlá na stenu alebo strop ponúkajú unikátne možnosti polohovania svetla, ktoré si rýchlo obľúbite. Samotný systém flex ohybného krku zodpovedá najvyšším kvalitatívnym štandardom. Dizajn ohybných svietidiel je tiež ohromujúci a postarali sa oň talianski majstri svetla.

23 položiek celkom
Stolná lampa ohybná Table Flex GU1d0
64,83 € bez DPH
77,80 €
+ ďalšie
Kód: ABM21VNFLOTSRM04GUVNEUNERM42-L
Nástenná lampa s husím krkom E27 Flex Metal Drop 30cm
od 44,75 € bez DPH
od 53,70 €
Kód: APMFLVN30VNRM04-L
Nástenná lampa s husím krkom E27 Flex Metal Globe 30cm
od 51,78 € bez DPH
od 62,14 €
Kód: APMFLVBO30VBORM19-L
Nástenná lampička s husím krkom a vypínačom Spostaluce Flex 30 Kód: APMFC2LFLGUVN30VNRM04EUNRM04-L
APMSWFLGUVBO30VBORZ04 L 01 Kód: APMSWFLGUVBO30VBORZ04-L
Ohybná lampička kovová GU1d0 Flex 30cm so žiarovkou GU10 2700K Kód: APMFLGUVBO30VBORZ04-L

Na aký účel sa svetlá s ohybným krkom najlepšie hodia?

Flex svetlá patria medzi moderné alebo retro osvetlenie. Z našej ponuky si vyberie každý, modelov v rôznom designe ponúkame hneď niekoľko. Ohybné svetlá sa skvele hodia do interiéru ako nástenné a stropné lampy prípadne ako polohovateľný dizajnový luster. Nezriedka bývajú použité aj na osvetlenie obrazov alebo ako dekoračné nástenné osvetlenie.

Aké sú použité materiály a farby pre FLEX svetlá?

Lampičky s husím krkom ponúkame v niekoľkých prevedeniach. Samozrejmosťou sú kovové, porcelánové alebo keramické lampy na husacom krku. Povrchová úprava môže byť buď lesklá, matná alebo napríklad aj vo forme kartáčovaného kovu. Ponuka farebných prevedení je taktiež pestrá. Od klasickej čiernej, bielej po pastelové farby alebo farby kovu ako meď, mosadz alebo titán.

Aké sú technické parametre pre nástenné a stropné svetlá s husím krkom?

Svetlá s husím krkom môžu byť vybavené LED technológiou alebo sú vhodné na osadenie LED žiarovky. Samotný polohovateľný husí krk lampy je kvalitne spracovaný a prešiel niekoľkoročným technickým vývojom. Preto je hodnotný a tvarovo stály. Je ponúkaný v rôznych dĺžkach od 30cm po 90cm.

Aké príslušenstvo je možné pre ohybné stropné a nástenné svetlá zakúpiť?

Séria produktov ohybných svetiel je súčasťou systému FLEX. Preto je možné lampy individuálne zostaviť z komponentov ako sú rozety, objímky na žiarovku, flex ohybný husí krk, a nakoniec aj LED žiarovky.

Jedinečnosť ohybných svetiel

Ohybné svetlá sú hravé, technicky unikátne a nadčasové. Hodí ako do interiérov v retro štýle, tak aj do moderných bytov. Môže to byť práve polohovateľné svetlo s flexibilným husím krkom, ktorá prinesie vášmu interiéru punc originality a luxusu. Nebojte sa experimentovať a uvidíte, že si ohybné svetlá nájdu miesto aj vašom interiéri.