Opletený kábel pruhovaný Vertigo "bridlicová + biela" ERM37 - HD textílie

Kód: XZ3ERM37 XZ2ERM37 Zvoľte variant
4,48 € / m 4,04 € / m od 4,04 € / m 3,73 € bez DPH 3,37 € bez DPH od 3,37 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.4.2024 26.4.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Opletený kábel s pruhovaným vzorom v bridlicovo-bielom farebnom prevedení s označením Vertigo ERM37 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Elektrický kábel s pruhovaným textilným opletom využijete pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ale aj retro interiéry. Práve bridlicovo-biely opletený kábel môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorých zostavíte riešenie, zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Ďalej je možné využiť bridlicovo-biely opletený kábel na priznané vedenie káblov po stene, ktoré sú veľmi obľúbené a praktické. Buďte kreatívni, uvoľnite svoju fantáziu a nájdite si svoj štýl.

Materiálom pre pruhovaný bridlicovo-biely opletený kábel je HD textília. Ide o kvalitný oplet s hladkým povrchom, ktorý je zároveň veľmi odolný voči mechanickému poškodeniu. Technológia splietania farebných, alebo priehľadných vlákien tu umožňuje docieliť často veľmi komplikované, zároveň ohromujúce vzory a dáva káblu originálnu štruktúru. Konečná textúra pruhovaného opleteného kábla Vertigo ERM37 sa vyznačuje živými a vysoko definovanými farbami. Jedinečné továrenské spracovanie navodzuje aj magický 3D vzhľad hypnotického štýlu. Opletený kábel Vertigo ERM37 je inšpirovaný grafikou z plagátu klasiky 50. rokov Alfreda Hitchcocka. Tento okúzľujúci kábel osloví všetky tvorivé duše, pretože skrátka priťahuje pozornosť. Vertigo ERM37 je registrovaný spoločnosťou Elexa Cavi. Opletený kábel Vertigo je celosvetovo distribuovaný našou spoločnosťou vďaka skvelému partnerstvu s Creative-Cables.

Technická kvalita a bezpečnosť pre bridlicovo-biely opletený kábel Vertigo ERM37 je zaistená vysokou úrovňou spracovania MADE IN ITALY. Kábel s látkovým opletom v bridlicovo-bielom prevedení je pod vonkajším povrchom vybavený dvojitou izoláciou. Táto vlastnosť zvyšuje pri kábli nielen stupeň ochrany, ale aj jeho mechanickú stálosť. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, čo je záruka najvyššej kvality pre bridlicovo-biely opletený kábel v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný produkt vyrobený v EÚ.

Farebný opletený kábel s HD textíliou v bridlicovo-bielom prevedení s pruhovaným vzorom je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - Vertigo ERM37
 • 2x 0,75mm - Vertigo ERM37


Montáž


Pruhovaný bridlicovo-biely opletený kábel Vertigo ERM37 je kvalitným produktom s jednoduchou montážou. Vzhľadom na to, že elektrický kábel bude zapájaný do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, mala by montáž vykonávať odborne spôsobilá osoba. Na zostavenie a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pre výrobu osvetlenia alebo retro rozvody elektroinštalácie ďalej určite využijete:

Vlastnosti

 • Pruhovaný opletený kábel - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: HD vlákno
 • Priemer: 6,2 mm 2x0,75 mm alebo 6,6 mm 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75 mm alebo 3x0,75 mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenia
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: biela, sivá
materiál: HD vlákno
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: