Látkový kábel "citrónová s vysokým leskom" RM31 - hodvábny

Kód: XZ3RM31
3,79 € / m 3,16 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Textilný kábel v citrónovej farbe s efektom vysokého lesku a označením RM31 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Látkový elektrický kábel s lesklým efektom je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné a dizajnové interiéry. Je to citrónovo žltý textilný kábel s vysoko lesklým efektom, ktorý môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť lesklý citrónovo žltý textilný kábel pre povolené povrchové elektrické vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre citrónovo žltý textilný kábel s vysoko lesklým efektom je umelý hodváb. Hodvábny oplet elektrického kábla je typický pre jeho hladký, extrémne lesklý povrch a odvážne farby. Zvýšený podiel lesklého efektu robí kábel pútavým prvkom interiérového dizajnu v modernom alebo retro štýle. Dokonale sa hodí na inštaláciu osvetlenia a svietidiel v domácom prostredí aj vo vnútri komerčných priestorov. Lesklý textilný kábel RM31 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre citrónovo žltý textilný kábel RM31 s efektom vysokého lesku zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Textilný kábel s citrónovo žltým opletom a lesklým efektom je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou najvyššej kvality citrónovo žltého kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Textilný kábel v citrónovo žltej farbe s efektom mimoriadneho lesku a hodvábneho opletu  je ponúkaný vo variante:

 • 3x 0,75 mm - RM31

Montáž

Textilný kábel v citrónovo žltej farbe s extrémne lesklým efektom RM31 je kvalitný produkt s jednoduchou inštaláciou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro elektrického vedenia určite použijete:

Vlastnosti

 • Látkový kábel citrónovo žltý s lesklým efektom - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: umelý hodváb
 • Priemery: 6,6 mm 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V alebo 3x0,75 mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro svietidla alebo lustra
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviekk

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: žltá
materiál: umelý hodváb
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: