Rustikálne svietidlá

Rustikálne svietidlá sú obľúbeným prvkom interiérového osvetlenia. Ich prepracovaný dizajn je dnes stále obľúbenejší. Najlepší súčasní dizajnéri prinášajú v kolekcii rustikálnych lustrov na trh unikátne produkty dokonalých tvarov, vzhľadu z ušľachtilých materiálov. Výsledkom sú rustikálne svietidlá, ktoré sa hodia na dekoratívne osvetlenie v interiéri alebo vonkajších priestoroch. Rozviňte svoju fantáziu a vyskúšajte naše rustikálne závesné svietidlá svietidlá jedinečného vzhľadu.

#ShowMore#

Ako vybrať závesné rustikálne svietidlá?

Rustikálne svietidlá na zavesenie spadajú do kategórie stropného osvetlenia. Je teda možné využiť ich rustikálny design pre rovnaké potreby ako bežné stropné svietidlá. Dizajn rustikálnych lustrov zaujme široké publikum. Samozrejmosťou je aj kvalitné továrenské spracovanie a použitie materiálu ako kov, sklo, porcelán alebo keramika.

Na aký druh osvetlenia sa stropné rustikálne svietidlá hodia?

Rustikálne svietidlá sú vhodné na účely hlavného alebo dekoratívneho osvetlenia. Výber vhodného svietidlá do vybraného priestoru záleží na mnohých faktoroch. Možno však všeobecne povedať, že stropné závesné svietidlá rustikálneho vzhľadu sú vhodné pre hlavné alebo dekoratívne osvetlenie ako:

  • rustikálne svietidlá do obývačky
  • rustikálne svietidlá do spálne
  • rustikálne svietidlá do kuchyne

Ďalej môžu mať aj široké využitie v komerčných prevádzkach ako sú bary, reštaurácie, kaviarne a ďalšie. Cieľom stropného rustikálne osvetlenie je pozdvihnúť celkový dizajn a úžitkový komfort priestorov, v ktorých sú umiestnené.

Aké sú technické parametre pre rustikálne závesné svetlá?

Svietidlá rustikálneho vzhľadu sa pripájajú pomocou stropnej krytky k elektrickému vývodu. Pre väčšiu flexibilitu zapojenia prípadne využite rustikálne svietidlá do zásuvky. V našej ponuke nájdete ako rustikálne svietidlá interiérové ​​tak vonkajšie so zvýšenou triedou krytia IP. Vonkajšie rustikálne svietidlá odolajú všetkým bežným poveternostným podmienkam.

Na aký účel sa rustikálne závesné svetlá najlepšie hodia?

Rustikálne svietidlá na žiarovky s textilným káblom využijete predovšetkým ako stropné osvetlenie. Môžu plniť rolu hlavného alebo dekoračného osvetlenia. Z našej ponuky si vyberie každý. Modelov, tvarov a spracovaní pre rustikálne svietidlá na žiarovku s káblom v rôznom dizajne ponúkame niekoľko. Rustikálne svietidlá na žiarovku s káblom majú unikátny vzhľad, ktorý skvele utvára celkovú atmosféru a svetelnú pohodu v interiéri.

Aké sú použité materiály a farby pre stropné rustikálne svietidlá?

Rustikálne stropné svietidlá  ponúkame v mnohých prevedeniach. Samozrejmosťou sú kovové, porcelánové alebo keramické stropné svietidlá. Povrchová úprava môže byť buď lesklá, matná alebo napríklad aj vo forme kartáčovaného kovu. Ponuka farebných prevedení rustikálneho lustra s káblom a rozetou je tiež pestrá. Od klasickej čiernej, bielej po pastelové farby alebo farby kovu ako meď, mosadz alebo titán.

Aké príslušenstvo je možné zakúpiť?

Pre stropné rustikálne svietidlo ponúkame žiarovky E14 alebo E27 rozmanitých veľkostí, dizajnu, tvaru a funkcií. Stačí si iba vybrať. Pokiaľ chcete vybrané svietidlá ďalej vylepšiť ponúkame celý rad komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého si určite vyberiete.

Jedinečnosť ktorú prinášajú rustikálne svietidlá

Stropné rustikálne svietidlá na zavesenie sú produkciou talianskych majstrov svetla. Kvalita kolekcie rustikálneho osvetlenia je mimoriadna. Materiály pri zostavovaní svietidlá prešli dôkladnou selekciou. Nájdite našim jedinečným svietidlám priestor aj vo vašom projekte.

10 položiek celkom
Objímka na žiarovku s káblom a rozetou Wood E27
od 31,36 € bez DPH
od 37,63 €
Kód: PDL11RN06
Závesná objímka E27 Wood Bark s XL lanovým káblom 16mm Kód: PDW0411CLS20
Závesná objímka E27 Wood Color s XL lanovým káblom 16mm
+ ďalšie
Kód: PDWN1610S50
Závesná objímka E27 Wood Color s 2XL lanovým káblom 24mm
+ ďalšie
Kód: PDWN2410S50
Závesná objímka E27 Wood Color s 3XL lanovým káblom 30mm
od 56,36 € bez DPH
od 67,63 €
+ ďalšie
Kód: PDWN3010S50
Lanový luster E27 Wood s dvoma objímkami
od 83,05 € bez DPH
od 99,66 €
+ ďalšie
Kód: SPL012CLS24-20
Luster pavúk Spider Wood so štyrmi objímkami E27
od 126,10 € bez DPH
od 151,32 €
Kód: SPL114RN06DCGL
Nástenná lampa do zásuvky s vypínačom Snake Wood
od 33,47 € bez DPH
od 40,16 €
Kód: KFIN272EU-KPASL01
Nástenná lampa do zásuvky s vypínačom SnakeBis
od 82,80 € bez DPH
od 99,36 €
Kód: FIN272L3EUNCLS24-22