Opletený kábel so vzorom "Stracciatella" RT14 - hodvábny

Kód: XZ3RT14 XZ2RT14 Zvoľte variant
3,86 € / m 3,36 € / m od 3,36 € / m 3,22 € bez DPH 2,80 € bez DPH od 2,80 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Pletený kábel v dizajne Stracciatella a farebná kombinácia biela + čierna s označením RT14 sú výnimočné pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Vzorovaný pletený elektrický kábel je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ako aj vintage interiéry. Je to bielo-čierny kábel s umelým hodvábnym opletom, ktorý môže byť súčasťou komponentov pre výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť bielo-čierny kábel Stracciatella na povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre pletený kábel v dizajne Stracciatella je umelý hodváb. Hodvábny oplet elektrického kábla je typický pre jeho hladký, niekedy dokonca lesklý povrch a výrazné farby. Tento materiál tiež najlepšie vyjadruje temperament vlnitého dizajnu Stracciatella pleteného kábla. Bielo-čierny dizajn kombinuje krásu týchto tradičných farieb s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní ich charakter a žiarivý vzhľad. Hodvábny pletený kábel so vzorom Stracciatella je veľmi vhodný pre moderný alebo retro interiérový dizajn. Vzorovaný pletený kábel RT14 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre vzorovaný pletený elektrický kábel v dizajne Stracciatella RT14 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Bielo-čierny kábel s opletom je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou najvyššej kvality vzorovaného kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Kábel s umelým hodvábnym opletom v bielo-čiernej farebnej kombinácii Stracciatella je k dispozícii vo variantoch:

 • 3x 0,75 mm - RT14
 • 2x 0,75 mm - RT14

Montáž

Bielo-čierny pletený kábel s dizajnom Stracciatella a označením RT14 je kvalitný produkt s jednoduchou inštaláciou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Bielo-čierny opletený kábel so vzorom Stracciatella - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: umelý hodváb
 • Priemery: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro svietidla alebo lustra
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: biela, čierna
materiál: umelý hodváb
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: