Nástenné svietidlá rustikálne

Nástenné svietidlá rustikálne sú obľúbeným prvkom interiérového osvetlenia. Ich prepracovaný vzhľad rustikálneho štýlu je dnes čoraz obľúbenejší. Súčasní dizajnéri sa inšpirovali v histórii a prinášajú na trh unikátne produkty dokonalých tvarov, dizajnu z ušľachtilých materiálov. Výsledkom sú nástenné svietidlá rustikálne, lampy, alebo lampičky, ktoré sa hodia na dekoratívne osvetlenie v interiéri alebo vonkajších priestoroch.

#ShowMore#

Na aký účel sa nástenné svietidlá rustikálne najlepšie hodia?

Rustikálne lampy na stenu spadajú do kategórie nástenného osvetlenia. Je teda možné využiť ich priemyselný vzhľad na rovnaké potreby ako bežné nástenné lampy. Skvele sa hodia ako čítacie lampy, dekoračné nástenné lampy alebo napríklad ako lampy k posteli. Dizajn rustikálnej lampy zaujme široké publikum. Samozrejmosťou je aj kvalitné továrenské spracovanie a použitie materiálu ako kov v mnohých ušľachtilých podobách. Rustikálne lampy sú jednoducho skvelé.

Aké sú použité materiály a farby pre rustikálne lampy nástenné?

Rustikálne lampy na stenu ponúkajú rozmanitú povrchovú úpravu. Lampa môže byť lesklá, matná alebo napríklad aj vo forme prírodných farieb a materiálov. Niektoré modely sú vyrábané zo 100% bukového dreva, keramiky alebo porcelánu. Všetky tieto materiály sa vyznačujú remeselnou výrobou Made in Italy.

Na aký druh osvetlenia sa nástenné rustikálne lampy hodia?

Nástenné rustikálne svietidlá a lampičky rustikal štýlu sú vhodné pre orientačné, dekoračné, bodové a nepriame osvetlenie. Výber vhodného svietidla do vybraného priestoru záleží na mnohých faktoroch. Možno však všeobecne povedať, že nástenné svietidlá rustikálneho vzhľadu sú vhodné pre:

  • osvetlenie chodby ako doplnkové nástenné svietidlá
  • osvetlenie schodiska ako doplnkové nástenné svietidlá
  • osvetlenie obrazov zavesených na stene
    na dekoratívne osvetlenie v obývacej izbe, napríklad na čítací kútik, vo forme nástennej lampy na čítanie
  • osvetlenie spálne, vo forme nástennej lampy k posteli

Ďalej môžu mať aj široké využitie v komerčných prevádzkach ako sú bary, reštaurácie, kaviarne a ďalšie. Cieľom nástenného retro osvetlenia je pozdvihnúť celkový dizajn a úžitkový komfort priestorov, v ktorých sú umiestnené.

Aké sú technické parametre pre nástenné svietidlá rustikálne?

Lampy a rustikálne lampičky môžu byť opatrené vypínačom alebo káblom do zásuvky. Samozrejme je tiež možná ich montáž priamo na stenu a zapojenie na predpripravený elektrický vývod. V našej ponuke nájdete ako nástenné lampy interiérové ​​tak vonkajšie so zvýšenou triedou krytia IP. Vonkajšie nástenné rustikálne lampy odolajú všetkým poveternostným podmienkam a sú vhodné na celoročnú prevádzku.

Aké príslušenstvo je možné zakúpiť pre nástenné svietidlá rustikálne?

Pre niektoré typ nástennej rustikálnej lampy je možné zakúpiť tienidlá. Samozrejmosťou, ktorá utvára charakter každej konkrétnej nástennej lampy je vhodná LED žiarovka typu filament. Až s ňou vyzerá lampa skutočne skvele.

10 položiek celkom
Drevená nástenná lampa s ramenom Fermaluce Wood E27
od 36,36 € bez DPH
od 43,63 €
Kód: APL401FB10VB
Drevená nástenná lampa s tienidlom Fermaluce Wood E27
od 60,51 € bez DPH
od 72,61 €
+ ďalšie
Kód: APL401VBPAR
Drevená nástenná lampička s kĺbom Fermaluce Wood 90° E27
+ ďalšie
Kód: APL201FB10TBS1CR
Drevená lampa Fermaluce Wood S
od 29,41 € bez DPH
od 35,29 €
+ ďalšie
Kód: APL01FB10
Drevená lampa Fermaluce Wood M
od 32,88 € bez DPH
od 39,46 €
Kód: APL01FB16
Drevená lampa Fermaluce Wood Dash
od 74,15 € bez DPH
od 88,98 €
Kód: APL0110-L