Vintage svietidlá

Vintage svietidlá sú obľúbeným prvkom interiérového osvetlenia. Ich prepracovaný dizajn v vintage štýle je dnes stále obľúbenejší. Súčasní dizajnéri sa inšpirovali v histórii a prinášajú na trh unikátne produkty dokonalých tvarov, dizajnu z ušľachtilých materiálov. Výsledkom sú vintage svietidlá, ktoré sa hodia na dekoratívne osvetlenie v interiéri alebo vonkajších priestoroch. svietidlá vintage štýlu vhodné na osadenie žiarovky. Tá dotvára jedinečný vzhľad. Rozviňte svoju fantáziu a vyskúšajte naše vintage závesné svietidlá svietidla jedinečného vzhľadu.

#ShowMore#

Ako vybrať závesné vintage svietidlá?

Vintage svietidlá na zavesenie spadajú do kategórie stropného osvetlenia. Je teda možné využiť ich vintage design pre rovnaké potreby ako bežné stropné svietidlá. Dizajn vintage lustrov zaujme široké publikum. Samozrejmosťou je aj kvalitné továrenské spracovanie a použitie materiálu ako kov, porcelán alebo keramika.

Na aký druh osvetlenia sa stropné vintage svietidlá hodia?

Vintage svietidlá sú vhodné na účely hlavného alebo dekoratívneho osvetlenia. Výber vhodného svietidla do vybraného priestoru záleží na mnohých faktoroch. Možno však všeobecne povedať, že stropné závesné svietidlá vintage vzhľadu sú vhodné pre hlavné alebo dekoratívne osvetlenie ako:

  • vintage svietidlá do obývačky
  • vintage svietidlá do spálne
  • vintage svietidlá do kuchyne

Ďalej môžu mať aj široké využitie v komerčných prevádzkach ako sú bary, reštaurácie, kaviarne a ďalšie. Cieľom stropného vintage osvetlenia je pozdvihnúť celkový dizajn a úžitkový komfort priestorov, v ktorých sú umiestnené.

Aké sú technické parametre pre vintage závesné svetlá?

Svietidlá vintage vzhľadu sa pripájajú pomocou stropnej krytky k elektrickému vývodu. Pre väčšiu flexibilitu zapojenia prípadne využite vintage svietidlá do zásuvky. V našej ponuke nájdete ako vintage svietidlá interiérové ​​tak vonkajšie so zvýšenou triedou krytia IP. Vonkajšie vintage svietidlá odolajú všetkým bežným poveternostným podmienkam.

Aké sú použité materiály a farby pre stropné vintage svietidlá?

Stropné vintage svietidlá  ponúkame v mnohých prevedeniach. Samozrejmosťou sú kovové, porcelánové alebo keramické stropné svietidlá. Povrchová úprava môže byť buď lesklá, matná alebo napríklad aj vo forme kartáčovaného kovu. Ponuka farebných prevedení vintage lustra s káblom a rozetou je taktiež pestrá. Od klasickej čiernej, bielej po pastelové farby alebo farby kovu ako meď, mosadz alebo titán.

Aké príslušenstvo je možné zakúpiť?

Pre stropné svietidlá vintage štýlu ponúkame žiarovky E14 alebo E27 rozmanitých veľkostí, dizajnu, tvaru a funkcií. Stačí si iba vybrať. Pokiaľ chcete vybrané svietidlá ďalej vylepšiť ponúkame celý rad komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého si určite vyberiete.

Jedinečnosť ktorú prinášajú vintage svietidlá

Stropné vintage svietidlá na zavesenie sú produkciou talianskych majstrov svetla. Kvalita kolekcie vintage osvetlenia je mimoriadna. Materiály pri zostavovaní svietidla prešli dôkladnou selekciou. Nájdite našim jedinečným svietidlám priestor aj vo vašom projekte.

4 položiek celkom
Retro objímka na žiarovku s káblom a rozetou Metal E27
od 35,34 € bez DPH
od 42,41 €
Kód: PDMGOKBRERM65SERM1
Objímka na žiarovku s káblom a rozetou Metal E27
od 25,42 € bez DPH
od 30,50 €
+ ďalšie
Kód: PDMVNRC04SERM1