Luxusné svietidlá

Luxusné svietidlá sú obľúbeným prvkom interiérového osvetlenia. Ich prepracovaný dizajn je dnes stále obľúbenejší. Najlepší súčasní dizajnéri prinášajú v kolekcii luxusných svietidiel na trh unikátne produkty dokonalých tvarov, vzhľadu z ušľachtilých materiálov. Výsledkom sú luxusné svietidlá, ktoré sa hodia na dekoratívne osvetlenie v interiéri alebo vonkajších priestoroch. Rozviňte svoju fantáziu a vyskúšajte naše luxusné závesné svietidlá svietidla jedinečného vzhľadu.

#ShowMore#

Ako vybrať závesné luxusné svietidlá?

Luxusné svietidlá na zavesenie spadajú do kategórie stropného osvetlenia. Je teda možné využiť ich luxusný dizajn pre rovnaké potreby ako pri bežných stropných lustrov. Dizajn luxusných lustrov je to čo robí svietidlá mimoriadnymi. Samozrejmosťou je aj kvalitné továrenské spracovanie a použitie materiálu ako kov, sklo, porcelán alebo keramika.

Pre aký druh osvetlenia sa stropné luxusné svietidlá hodia?

Luxusné svietidlá sú vhodné na účely hlavného alebo dekoratívneho osvetlenia. Výber vhodného svietidla do vybraného priestoru záleží na mnohých faktoroch. Možno však všeobecne povedať, že stropné závesné svietidlá luxusného vzhľadu sú vhodné pre hlavné alebo dekoratívne osvetlenie ako:

  • luxusné svietidlá do obývačky
  • luxusné svietidlá do spálne
  • luxusné svietidlá do kuchyne

Ďalej môžu mať aj široké využitie v komerčných prevádzkach ako sú bary, reštaurácie, kaviarne a ďalšie. Cieľom stropného luxusné osvetlenie je pozdvihnúť celkový dizajn a úžitkový komfort priestorov, v ktorých sú umiestnené.

Aké sú technické parametre pre luxusné závesné svetlá?

Svietidlá luxusného vzhľadu sa pripájajú pomocou stropnej krytky k elektrickému vývodu. V našej ponuke nájdete ako luxusné svietidlá interiérové ​​tak vonkajšie so zvýšenou triedou krytia IP. Vonkajšie luxusné svietidlá odolajú všetkým bežným poveternostným podmienkam.

Aké sú použité materiály a farby pre stropné luxusné svietidlá?

Stropné luxusné svietidlá ponúkame v mnohých prevedeniach. Samozrejmosťou sú kovové, porcelánové alebo keramické stropné svietidlá. Povrchová úprava môže byť buď lesklá, matná alebo napríklad aj vo forme kartáčovaného kovu. Ponuka farebných prevedení luxusného lustra s káblom a rozetou je tiež pestrá. Od klasickej čiernej, bielej po pastelové farby alebo farby kovu ako meď, mosadz alebo titán.

Aké príslušenstvo je možné zakúpiť?

Pre stropné luxusné svietidlá ponúkame žiarovky E14 alebo E27 rozmanitých veľkostí, designu, tvaru a funkcií. Stačí si iba vybrať. Pokiaľ chcete vybrané svietidlá ďalej vylepšiť ponúkame celý rad komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého si určite vyberiete.

Jedinečnosť ktorú prináša luxusné svietidlá

Stropné luxusné svietidlá na zavesenie sú produkciou talianskych majstrov svetla. Kvalita kolekcie luxusného osvetlenia je mimoriadna. Materiály pri zostavovaní svietidla prešli dôkladnou selekciou. Nájdite našim jedinečným svietidlám priestor aj vo vašom projekte.

7 položiek celkom
Objímka na žiarovku s káblom a rozetou Metal Elegant E27 Kód: PDMVNRC04SERM4GO
Moderný luster E27 s tienidlom Ellepì
od 61,78 € bez DPH
od 74,14 €
Kód: PDMCRRM01DMBIA
Vonkajší luster E27 EIVA ELEGANT s tienidlom Ellepì - IP65
od 100,17 € bez DPH
od 120,20 €
Kód: PDENEEL0250SM04DDNER