Luxusné nástenné svietidlá

Luxusné nástenné svietidlá sú obľúbeným prvkom interiérového osvetlenia. Ich prepracovaný vzhľad v luxusnom štýle je dnes stále obľúbenejší. Súčasní dizajnéri sa inšpirovali v histórii aj aktuálnych trendoch a prinášajú na trh unikátne produkty dokonalých tvarov, dizajnu z ušľachtilých materiálov. Výsledkom sú luxusné lampy a svietidlá, ktoré sa hodia na dekoratívne osvetlenie v interiéri alebo vonkajších priestoroch.

#ShowMore#

Na aký účel sa luxusné lampy na stenu najlepšie hodia?

Luxusné lampy na stenu spadajú do kategórie nástenného osvetlenia. Po funkčnej stránke je teda možné využiť ich luxusný vzhľad pre podobné potreby ako bežné nástenné lampy. Skvele sa hodia ako čítacie lampy, dekoračné nástenné lampy alebo napríklad ako lampy k posteli. Vzhľad luxusnej lampy zaujme široké publikum. Samozrejmosťou je aj kvalitné továrenské spracovanie a použitie materiálu ako kov, polykarbonát, alebo plast.

Aké sú použité materiály a farby pre luxusné lampy nástenné?

Luxusné lampy na stenu ponúkajú rozmanitú povrchovú úpravu. Ponuka farebných prevedení je taktiež pestrá. Od klasickej čiernej, bielej po farby kovu ako meď, mosadz a titán v leštenej alebo kartáčovanej podobe.

Pre aký druh osvetlenia sa nástenné luxusné lampy hodia?

Nástenné luxusné svietidlá a lampičky sú vhodné pre orientačné, dekoračné, bodové a nepriame osvetlenie. Výber vhodného svietidla do vybraného priestoru záleží na mnohých faktoroch. Možno však všeobecne povedať, že luxusné nástenné svietidlá sú vhodné pre:

  • osvetlenie chodby ako doplnkové nástenné svietidlá
  • osvetlenie schodiska ako doplnkové nástenné svietidlá
  • osvetlenie obrazov zavesených na stene
  • na dekoratívne osvetlenie v obývacej izbe, napríklad na čítací kútik, vo forme nástennej lampy na čítanie
  • osvetlenie spálne, vo forme nástennej lampy k posteli

Ďalej môžu mať aj široké využitie v komerčných prevádzkach ako sú bary, reštaurácie, kaviarne a ďalšie. Cieľom luxusného nástenného osvetlenia je pozdvihnúť celkový vzhľad a úžitkový komfort priestorov, v ktorých sú umiestnené.

Aké sú technické parametre pre nástenné luxusné lampy?

Nástenné lampy luxusné môžu byť opatrené vypínačom alebo je možné ich namontovať priamo na stenu a zapojiť na predpripravený elektrický vývod. V našej ponuke nájdete ako nástenné lampy interiérové ​​tak vonkajšie so zvýšenou triedou krytia IP. Vonkajšie nástenné luxusné lampy odolajú všetkým poveternostným podmienkam.

Aké príslušenstvo je možné zakúpiť pre luxusné nástenné lampy?

Pre niektoré typ nástennej luxusnej lampy je možné zakúpiť tienidlá. Samozrejmosťou, ktorá utvára charakter každej konkrétnej nástennej lampy je vhodná LED žiarovka typu filament. Až s ňou vyzerá lampa skutočne skvele.

1 položiek celkom
Lineárne svietidlo S14d Esse14 vodeodolné IP44
od 10,17 € bez DPH
od 12,20 €
Kód: KPLS14DPN