Lampy s vypínačom

Lampy s vypínačom  sú obľúbenou súčasťou interiérového osvetlenia už mnoho desiatok rokov. Nástenné svetlá, lampy a lampičky s vypínačom sú dokonalým prvkom interiérového dizajnu s mimoriadnym komfortom ovládania, ktoré je doslova na dosah ruky. Vypínač na tele svietidla alebo na kábli je ústredným prvkom týchto svietidiel. Naše nástenné lampy s vypínačom môžu byť opatrené tlačidlovým spínačom, kolískovým šnúrovým vypínačom alebo tiež stmievačom umiestneným na kábli. V našej ponuke skrátka nájdete celý rad svietidiel jedinečných vlastností, nezameniteľného štýlu a silného charakteru.

#ShowMore#

Pre aký druh osvetlenia sa lampy s vypínačom hodia?

Nástenné lampy s vypínačom sú vhodné pre orientačné, dekoračné, bodové a nepriame osvetlenie. Výber vhodného svietidla do vybraného priestoru záleží na mnohých faktoroch. Možno však všeobecne povedať, že lampy s vypínačom sú vhodné najmä pre:

Aké ďalšie charakteristické vlastnosti môžu lampy s vypínačom mať?

Je to otočný, flexibilný alebo ohybný kĺb, vďaka ktorému sa lampy s vypínačom plne prispôsobia vašim potrebám. Veľmi obľúbené sú lampy s vypínačom alebo lampy do zásuvky, ktoré prinášajú veľkú univerzálnosť použitia.

8 položiek celkom
Nástenná lampička s husím krkom a vypínačom Spostaluce Flex 30 Kód: APMFC2LFLGUVN30VNRM04EUNRM04-L