Zápustná nástenná LED lišta pre orientačné osvetlenie KLUŚ OBIT
Kód: A04826A_1 A04826A_2 A04826A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Zápustná nástenná LED lišta pre orientačné osvetlenie KLUŠ OBIT je určená pre malosériovú výrobu a profesionálne osvetlenie LED pásikom s možnosťou integrácie do stien z muriva, YTONG tvárnice, alebo sadrokartónu. Špeciálne navrhnutá konštrukcia s ukrytým svetelným zdrojom a premysleným tvarovaním vytvára jemný, neoslňujúci svetelný efekt, ktorý je ideálny orientačno-bezpečnostné osvetlenie.Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba zápustná nástenná LED lišta OBIT vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) |2005 mm (± 1%) |3010 mm (± 1%)
- Nezabudnite na doplnkový sortiment: pre správnu inštaláciu tejto zápustnej lišty do dutých stien môžete využiť montážne #tablink#nezapomente#pružiny KMA##, ktoré zaisťujú pevné a bezpečné uchytenie svietidla vo priečke či stene.
- Odporúčaný počet montážnych pružín: pre 1 bežný meter - 6ks |pre 2 bežné metre - 10ks |pre 3 bežné metre - 14ks
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka nástenná lišta pre LED pásik OBIŤ?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť nástenné orientačné osvetlenie LED pásiky vo zvolenom materiáli, hliníková lišta OBIT je ideálnou voľbou.Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať svietidlá pre smerové osvetlenie s možnosťou:
- Zapustenie do vopred pripravenej drážky dutých stien zo sadrokartónu alebo drevovláknitých materiálov - montáž sa vykonáva vložením lišty do presne vyfrézovanej alebo vyrezanej drážky v povrchu steny pomocou špeciálnych montážnych prvkov (napr. pružiny alebo klipy).
- Zapustenie do vopred pripravenej drážky pevných stien z muriva, YTONG tvárnic - montáž sa vykonáva vložením lišty do presne vyfrézovanej alebo vysekanej drážky v nosnej stene. Profil je pevne usadený do stavebnej hmoty a následne zafixovaný vhodným montážnym materiálom (lepidlo, tmel, mechanické kotvenie).
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka nástenná lišta na LED pásik OBIT?
Nástenná ALU LED lišta OBIT zápustnej montáži do vybraného materiálu je vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutá s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn.Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Komora / priestor v zadnej strane lišty pre skryté vedenie napájacích káblov a elektrických rozvodov je výhodou pri rozsiahlych projektoch osvetlenia, kde je potrebné efektívne a organizovane spravovať elektrické napájanie.
- Možnosť osadenia koľajnice ZM príslušenstvom rozširuje funkčnosť osvetleného systému:
- Spojky - zaisťujú pevné a presné prepojenie, stabilitu konštrukcie a uľahčujú montáž dlhších svetelných systémov.
- Závesné systémy / úchytky / pružiny - umožňujú variabilné spôsoby uchytenia a rozširujú možnosti inštalácie.
- Variabilita a kompatibilita s rôznymi typmi difúzorov svetla - voľba tvaru difúzora ovplyvňuje finálny dizajn a svetelný efekt svietidla.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníková nástenná lišta OBIT vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia.Pre produkt OBIT platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 11,2 mm v lište OBIT odporúčame inštalovať 1x LED pásiku o šírke max. 10mm |Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >180 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraného svietiaceho pásika efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 24W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty OBIT).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž nástennej LED lišty OBIT?
Výroba orientačného osvetlenia pomocou LED lišty OBIT vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie.Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-nastenne |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280306597 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | nepravidelný |
| umiestnenie: | na stenu |
| typ montáže: | vstavaná, zápustná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón, drevo, obklad, murivo / betón |
| účel osvetlenia: | orientačné, dekoratívne |
| smer svietenia: | priame osvetlenie, nepriame osvetlenie |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| montážny systém: | ZM |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A04826A |
| výška: | 80 mm |
| šírka: | 17 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
