Vstavaná vodeodolná ohýbateľná LED lišta do SDK KLUŚ HR-SLIM-KOZ-BD
Kód: A18082N_1 A18082N_2 A18082N_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Ohýbateľná vstavaná LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu HR-SLIM-KOZ-BD-BD je určená pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia v podhľade alebo stenách zo sadrokartónu s hrúbkou 12,5mm. Flexibilná konštrukcia lišty s klasifikáciou odolnosti IK08 je navrhnutá na inštaláciu jedného LED pásika a umožňuje realizáciu vodeodolných bezrámčekových svetelných línií. Možnosť individuálneho ohýbania navyše umožňuje realizáciu kruhových alebo oblúkových tvarov podľa individuálnych architektonických návrhov. Vďaka precíznemu technickému spracovaniu v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba vstavaná LED lišta do sadrokartónu HR-SLIM-KOZ-BD vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (neanodizovaná)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) |2005 mm (± 1%) |3010 mm (± 1%)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka ohýbateľná vstavaná lišta pre LED pásik na zabudovanie do SDK HR-SLIM-KOZ-BD?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické podhľadové osvetlenie LED pásikom do stropu zo sadrokartónu, hliníková lišta HR-SLIM-KOZ-BD je ideálnou voľbou. Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom príležitosť navrhovať a konštruovať vstavané svietidlá pre sadrokartónové podhľady s možnosťou:
- Vstavanie do sadrokartónu zabudovaním lišty - umožňuje jej montáž do SDK podhľadu alebo priečky v ľubovoľnom mieste, pričom montáž prebieha výhradne z pohľadovej (čelnej) strany do vopred pripraveného montážneho otvoru. Vďaka tomuto riešeniu je možné lištu zabudovať aj dodatočne, teda aj do už dokončených alebo existujúcich sadrokartónových stropov a podhľadov, bez nutnosti zásahov do nosnej konštrukcie. To výrazne uľahčuje inštaláciu pri rekonštrukciách alebo úpravách interiérov.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka vstavaná sadrokartónová lišta na LED pásik HR-SLIM-KOZ-BD?
Vstavaná ALU LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu HR-SLIM-KOZ-BD je vyrobená z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a mechanickú odolnosť. Minimalistický, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásikom v sadrokartóne.Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Systémová kompatibilita s ďalšími #tablink#profily#ALU lištami## umožňuje vytvárať plynulý lineárny svetelný lúč vedený od podlahy cez stenu až k stropu, čím vzniká ucelený architektonický svetelný koncept.
- Produktový dizajn na dosiahnutie bezrámčekovej inštalácie spoločne so sadrokartónovými doskami 12,5mm.
- Vysoká mechanická odolnosť IK08 zaisťuje spoľahlivú ochranu proti nárazom a mechanickému namáhaniu aj v náročných podmienkach.
- Možnosť individuálnej úpravy tvaru formou ohnutia alebo prehnutia - všetko tejto o službe sa dočítate v článku.
- Minimálny polomer s difúzorom vo vnútri ohybu 600mm.
- Minimálny polomer s difúzorom mimo ohybu 1000mm.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov dosahuje stupeň krytia IP20. Pomocou špeciálneho krytu, ktorý sa inštaluje jednoduchým zacvaknutím, je možné ľahko zvýšiť odolnosť na krytie IP65.
- Na dosiahnutie vodeodolného prevedenia IP67 je nutné zvoliť vhodný LED pásik a počas inštalácie správne utesniť difúzor v určených montážnych miestach pomocou transparentného silikónu. Ten sa aplikuje po stranách dna lišty a na krídelká difúzora. Odporúča sa naniesť také množstvo silikónu, aby bol jemne vytlačený pozdĺž hrán difúzora. Prebytočný silikón treba odstrániť a nechať riadne zaschnúť.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníková vstavaná lišta na osvetlenie sadrokartónového stropu HR-SLIM-KOZ-BD vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt HR-SLIM-KOZ-BD platia nasledujúce odporúčania:
- Pre montážny priestor 11,3 mm v lište HR-SLIM-KOZ-BD odporúčame inštalovať 1x LED pásiku o šírke max. 10mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >180 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 19W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty HR-SLIM-KOZ-BD).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž vstavanej SDK LED lišty HR-SLIM-KOZ-BD?
Inštalácia LED lišty na osvetlenie podhľadu HR-SLIM-KOZ-BD vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na nutnosť integrácie lišty do sadrokartónovej konštrukcie a vykonanie súvisiacich dokončovacích prác, ako je brúsenie a tmelenie, je tento produkt určený predovšetkým pre profesionálov a odborné montážne firmy. Priložené #tablink#videa#montážne video## predstavuje odporúčaný pracovný postup pre montáž LED lišty do sadrokartónu. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Individuálne zakrivenie lišty do oblúka sa vykonáva podľa špecifických požiadaviek projektu.
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 57 mm - 154 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu, možnosť ohýbania v kolmej rovine svitu |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A18082N |
| výška: | 10 mm |
| šírka: | 58,8 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
