Opletený kábel pruhovaný Vertigo "slamená + šedá" ERD20 - ľanový s bavlnou

Kód: XZ3ERD20 XZ2ERD20 Zvoľte variant
4,27 € / m 3,86 € / m od 3,86 € / m 3,56 € bez DPH 3,22 € bez DPH od 3,22 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024 29.7.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Opletený kábel s pruhovaným vzorom Vertigo ERD20 v slamenej + šedej farbe je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Pruhovaný elektrický kábel môžete použiť  pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné aj vintage interiéry. Len slamený ľanový kábel zdobený šedým bavlneným prúžkom môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie, ktoré zodpovedá vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť slamený kábel zdobený šedým pruhom pre povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre pruhovaný kábel je zmes materiálov, ako je ľan a bavlna. Bavlna a ľan sa vyznačujú matným vykresľovaním pastelových farieb.  Bavlna je veľmi jemná, naopak, ľanový oplet kábla poskytuje hrubšiu štruktúru. Kombinácia bavlneného a ľanového opletu elektrického kábla spája krásu týchto tradičných tkanín s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní ich charakter a prirodzený vzhľad. Slamený ľanový kábel zdobený bavlnenou tkaninou vo forme špirály v šedej farbe je veľmi vhodný pre vintage alebo retro interiérový dizajn. Má schopnosť vytvoriť domáce a útulné prostredie. Pruhovaný kábel ERD20 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť. Technológiu a dizajn kábla Vertigo ERD20 registruje spoločnosť Elexa Cavi. Opletený kábel Vertigo je distribuovaný po celom svete našou spoločnosťou vďaka skvelému partnerstvu so spoločnosťou Creative-Cables.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pruhovaného elektrického kábla ERD20 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Kábel so slameným opletením zdobeným šedým pásom je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou najvyššej kvality pruhovaného kábla Vertigo v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Farebný pruhovaný kábel s ľanovým opletením v slamenej farbe zdobenej šedou bavlnenou tkaninou je k dispozícii vo variantoch:

 • 3x 0,75 mm - ERD20
 • 2x 0,75 mm - ERD20

Montáž

Béžový slamený pruhovaný kábel ERD20 zdobený šedou bavlnenou tkaninou je kvalitným produktom s jednoduchou montážou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Béžovo-slamený pruhovaný kábel zdobený šedou tkaninou - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: ľan + bavlna
 • Priemery: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenia
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: sivá, hnedá
materiál: ľan + bavlna
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: