MINI stropná LED lišta KLUŚ PIKO-ZM
Kód: A01168L10OD_1 A01168A07_1 A01168A_1 A01168L10OD_2 A01168A07_2 A01168A_2 A01168L10OD_3 A01168A07_3 A01168A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Hliníková stropná LED lišta PIKO-ZM je určená na malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia. Konštrukcia lišty z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná na inštaláciu jedného LED pásika a umožňuje realizáciu závesného alebo vstavaného stropného osvetlenia minimalistických rozmerov.Vďaka precíznemu technickému spracovaniu v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba stropná LED lišta PIKO-ZM vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná) |Čierna - (anodizovaná - eloxovaná) |Biela - (lakovaná RAL9010)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) |2005 mm (± 1%) |3010 mm (± 1%)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka stropná lišta pre LED pásik PIKO-ZM?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické stropné osvetlenie LED pásikom, stropná lišta PIKO-ZM je ideálnou voľbou.Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom flexibilitu pri návrhu a konštrukcii svietidiel s možnosťou:
- Závesné montáže - lišta sa inštaluje pomocou špeciálneho príslušenstva vrátane závesných lankových alebo tyčových systémov, ktoré umožňujú uchytenie k stropu s možnosťou nastavenia výšky. Lišta tak pôsobí ako samostatný svetelný prvok v priestore a dodáva interiéru moderný a vzdušný charakter.
- Prechodu osvetlenej línie zo sadrokartónu do voľného priestoru pomocou KOZEL-10 - vďaka vzájomnej produktovej kompatibilite je možné zaistiť plynulý a technicky presný prechod svetelnej línie bez narušenia kontinuity osvetlenia.
- Vstavanie do sadrokartónu zabudovaním lišty pomocou TEPIKO - vďaka produktovej kompatibilite umožňuje jej montáž do SDK podhľadu alebo priečky v ľubovoľnom mieste, pričom montáž prebieha výhradne z pohľadovej (čelnej) strany do vopred pripraveného montážneho otvoru. Vďaka tomuto riešeniu je možné lištu zabudovať aj dodatočne, teda aj do už dokončených alebo existujúcich sadrokartónových stropov a podhľadov, bez nutnosti zásahov do nosnej konštrukcie. To výrazne uľahčuje inštaláciu pri rekonštrukciách alebo úpravách interiérov.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka stropná lišta na LED pásik PIKO-ZM?
Hliníková ALU LED lišta pre povrchovú alebo závesnú montáž PIKO-ZM je vyrobená z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a mechanickú odolnosť. Minimalistický, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásikom.Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Minimalistický dizajn a vysoko kompaktné rozmery radí tento produkt medzi najmenšie na trhu.
- Možnosť osadenia koľajnice ZM príslušenstvom rozširuje funkčnosť osvetleného systému:
- Spojky - zaisťujú pevné a presné prepojenie, stabilitu konštrukcie a uľahčujú montáž dlhších svetelných systémov.
- Závesné systémy / úchytky / pružiny - umožňujú variabilné spôsoby uchytenia a rozširujú možnosti inštalácie.
- Možnosť individuálnej úpravy tvaru formou prehnutia ohnutia alebo prehnutia - všetko tejto službe sa dočítate v článku.
- Minimálny polomer s difúzorom vo vnútri ohybu 120mm.
- Minimálny polomer s difúzorom mimo ohybu 220mm.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Na dosiahnutie vodeodolného prevedenia IP67 je nutné zvoliť vhodný LED pásik a počas inštalácie správne utesniť difúzor v určených montážnych miestach pomocou transparentného silikónu. Ten sa aplikuje po stranách dna lišty a na krídelká difúzora. Odporúča sa naniesť také množstvo silikónu, aby bol jemne vytlačený pozdĺž hrán difúzora. Prebytočný silikón treba odstrániť a nechať riadne zaschnúť.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásky je stropná stropná lišta PIKO-ZM vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt PIKO-ZM platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 7 mm v lište PIKO-ZM odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 7mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >180 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 9,6 W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty PIKO-ZM).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž zápustnej LED lišty PIKO-ZM?
Inštalácia hliníkovej LED lišty PIKO-ZM vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie.Priložené #tablink#videa#montážne video## predstavuje ilustráciu použitia LED lišty pre osvetlenie interiéru. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | povrchová, zavesením |
| účel osvetlenia: | dekoratívne |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| špecifické funkcie: | možnosť ohýbania, možnosť krútenia, k zabudovaniu, možnosť ohýbania v kolmej rovine svitu, vodotesný |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP67 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| typ zavesenia profilu: | ZD - malý zámok |
| montážny systém: | ZM |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, biela, čierna |
| sku kód: | A01168A |
| výška: | 9,7 mm |
| šírka: | 10 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
