LED profil nástenný KLUŚ PLAKIN-DUO
Kód: A18069L10_1_BND A18069L10_1_OVL A18069L10_1 A18069A07_1_OVL A18069A07_1 A18069A_1_OVL A18069A_1 A18069L10_2_BND A18069L10_2_OVL A18069L10_2 A18069A07_2_OVL A18069A07_2 A18069A_2_OVL A18069A_2 A18069L10_3_BND A18069L10_3_OVL A18069L10_3 A18069A07_3_OVL A18069A07_3 A18069A_3_OVL A18069A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | — |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na stenu |
| typ montáže: | povrchová |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón, drevo, murivo / betón |
| účel osvetlenia: | dekoratívne |
| smer svietenia: | priame osvetlenie, nepriame osvetlenie, svietenie do dvoch strán |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| špecifické funkcie: | s priestorom pre kabeláž, s priestorom pre LED zdroj (trafo) |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP65 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, biela, čierna |
| sku kód: | A18069A |
| výška: | 110 mm |
| šírka: | 22,3 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
