LED lišta rohová 45 stupňov Lux Miners CORNO-45
Kód: 09406_1 094062_2 Zvoľte variantPodrobný popis
Rohová LED lišta Lux Miners CORNO-45 je určená pre malosériovú výrobu a individuálnu realizáciu smerového osvetlenia LED pásikom pod uhlom 45°, s možnosťou prisadenej montáže na takmer akýkoľvek povrch. Rohový tvar lišty umožňuje ľahké zasadenie do prechodov medzi dva materiály alebo plochy. Špeciálna konštrukcia s difúzorom pokrývajúcim takmer celú osvetľovaciu plochu výrazne znižuje viditeľnosť hliníkových prvkov a rámčeka osvetlenia.Kvalitné spracovanie a osvedčená kvalita značky Lux Miners zaručujú dobré svetelné vlastnosti, úspornú prevádzku a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba rohová LED lišta CORNO-45 vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1 %) | 2005 mm (± 1 %)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka rohová lišta pre LED pásik CORNO-45?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické rohové osvetlenie LED pásky v prechodoch medzi rôznymi plochami alebo materiálmi, hliníková lišta CORNO-45 je ideálnou voľbou.Technicky zdatným používateľom možnosť navrhovať svietidlá pre smerové osvetlenie s možnosťou:
- Prisadenie k povrchu – v horizontálnom alebo vertikálnom smere s uhlom osvetlenia – 45° umožňuje jednoduchú montáž v prechodových oblastiach medzi dvoma rôznymi materiálmi alebo povrchmi.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka rohová lišta na LED pásik CORNO-45?
Rohová ALU LED lišta CORNO-45 na prisadenú montáž je vyrobená z hliníkovej zliatiny a navrhnutá s ohľadom na praktické využitie a jednoduchú inštaláciu. Ponúka dostatočnú pevnosť, spoľahlivý odvod tepla a univerzálne použitie na rôzne typy svetelných aplikácií. Nižšie nájdete jej hlavné technické parametre:
- Konštrukčná geometria ALU lišty je navrhnutá pre smerové vyžarovanie svetelného toku pod uhlom 45° voči montážnej ploche.
- Veľká presvetlená plocha s minimálnym hliníkovým rámčekom - difúzor zakrýva z pohľadovej strany takmer celú plochu lišty.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka montážneho príslušenstva zaisťuje vysokú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a dobré svetelné vlastnosti svietidiel.
Pre aké LED pásiky je hliníková rohová lišta CORNO-45 vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia.Pre produkt CORNO-45 platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 10,5mm v lište CORNO-45 odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 10mm |Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraného svietiaceho pásika efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 10W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty CORNO-45).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž rohovej LED lišty CORNO-45?
Výroba rohového osvetlenia pomocou LED lišty CORNO-45 vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách so #souv#súvisiacim tovarom##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | T-LED |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | trojuholníkový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | povrchová, rohová |
| účel osvetlenia: | hlavní, smerové, dekoratívne |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| špecifické funkcie: | uhol svitu 45° |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| typ zavesenia profilu: | úchytkou |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m |
| farba: | stříbrná |
| výška: | 16 mm |
| šírka: | 16 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
