LED koľajnice do sadrokartónu 12,5mm KLUŚ TPK-4
Kód: A18044N_1 A18044N_2 A18044N_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Vstavaná LED koľajnica na zabudovanie do sadrokartónu TPK-4 predstavuje súčasť systémového riešenia pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia v podhľade alebo stenách zo sadrokartónu s hrúbkou 12,5mm. Systémové oddelenie montážnej koľajnice a #tablink#profily#osvetľovacie lišty## umožňuje presnejšiu inštaláciu, čistejší architektonický detail a vyššiu flexibilitu celého riešenia.Vďaka precíznemu technickému spracovaniu v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ ponúka koľajnice vynikajúce mechanické vlastnosti, jednoduchú montáž, jednoduchý servis aj možnosť budúcich úprav bez zásahu do sadrokartónovej konštrukcie.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba vstavaná LED koľajnica do sadrokartónu TPK-4 vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU koľajnice sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť tiež #tablink#profily#Osvetľovacie lišty## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (neanodizovaná)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) |2005 mm (± 1%) |3010 mm (± 1%)
- Nezabudnite na doplnkový sortiment: pre správnu inštaláciu tejto montážnej koľajnice a osvetľovacej lišty je nevyhnutné objednať montážne #tablink#nezapomente#spony PK-4##, ktoré zaisťujú pevné a bezpečné uchytenie systému.
- Odporúčaný počet montážnych spôn: pre 1 bežný meter - 2ks |pre 2 bežné metre - 3ks |pre 3 bežné metre - 4ks
Potrebujete koľajnicu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka vstavaná LED koľajnica pre lištové systémy do sadrokartónu TPK-4?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické a modulárne líniové osvetlenie LED pásikom do stropu zo sadrokartónu, hliníková koľajnica TPK-4 je ideálnou voľbou. Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom príležitosť navrhovať a konštruovať lištové systémy osvetlenia pre sadrokartónové stropné plochy s možnosťou:
- Vstavanie do sadrokartónu zabudovaním koľajnice - umožňuje jej montáž do SDK podhľadu alebo priečky v ľubovoľnom mieste, pričom montáž prebieha výhradne z pohľadovej (čelnej) strany do vopred pripraveného montážneho otvoru. Vďaka tomuto riešeniu je možné koľajnicu zabudovať aj dodatočne, teda aj do už dokončených alebo existujúcich sadrokartónových stropov a podhľadov, bez nutnosti zásahov do nosnej konštrukcie. To výrazne uľahčuje inštaláciu pri rekonštrukciách alebo úpravách interiérov.
- Možnosť vytvorenia plynulého a efektného prechodu svetelnej línie z podhľadu do voľného priestoru - pre napojenie využite kompatibilné zavesené #tablink#profily#lišty##.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka vstavaná LED koľajnica do sadrokartónu TPK-4?
Vstavaná ALU LED koľajnica na zabudovanie do sadrokartónu TPK-4 je vyrobená z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a mechanickú odolnosť. Minimalistický, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásikom v sadrokartóne.Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Systémový prístup k inštalácii osvetlenia do zvoleného podkladu je vhodný pre profesionálne svetlené inštalácie. Umožňuje oddeliť nosnú montážnu koľajnicu od samotného osvetľovacej lišty, čo uľahčuje následnú inštaláciu, údržbu aj servisné zásahy. Zároveň poskytuje flexibilitu pri koordinácii jednotlivých fáz výstavby. Montážne a elektroinštalačné práce je možné realizovať oddelene od finálnej kompletizácie osvetlenia, čo je výhodné najmä pri zapojení viacerých realizačných firiem.
- Produktový dizajn na dosiahnutie bezrámčekovej inštalácie spoločne so sadrokartónovými doskami 12,5mm.
- Možnosť inštalácie spojky pre koľajnice ZM umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Aké sú základné pokyny pre montáž vstavanej SDK LED koľajnice TPK-4?
Inštalácia LED koľajnice na osvetlenie podhľadu TPK-4 vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na nutnosť integrácie koľajnice do sadrokartónovej konštrukcie a vykonanie súvisiacich dokončovacích prác, ako je brúsenie a tmelenie, je tento produkt určený predovšetkým pre profesionálov a odborné montážne firmy. Priložené #tablink#videa#montážne video## predstavuje odporúčaný pracovný postup pre montáž LED koľajnice do sadrokartónu. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-led-profilove-listy-do-sadrokartonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280320005 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | montážna koľajnica |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 57 mm - 154 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A18044N |
| výška: | 14,7 mm |
| šírka: | 56,6 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
