Tienidlá na lampy a lustre

Tienidlá na lampy a lustre sú skvelým doplnkom svietidiel. Osvetlenia dodávajú mimoriadny vzhľad v mnohých štýloch podľa zvolenej farby alebo materiálu. Tienidlá na lampy stolné alebo stojacie sú dokonalou interiérovou dekoráciou, ktorá utvára jedinečný charakter a štýl. Tiež tienidlá na lustre majú výrazný dizajnový význam. Ponúka jedinečnosť a veľkú mieru individualizácie každého vyrobeného svietidla z textilného kábla, objímky na žiarovku a stropného baldachýnu. Širmy alebo tienidlá nájdu svoje uplatnenie aj ako náhradný diel pre vašu existujúcu lampu alebo luster. Náhradné tienidlá skvele poslúžia pri renovácii svietidiel, alebo ich môžete využiť v prípade, že chcete dodať svojmu existujúcemu svietidlu nový vzhľad. Buďte kreatívni a použite tienidlá na výrobu svietidiel krásneho a jedinečného vzhľadu.

5 položiek celkom
ellepi mini giraffes 1
11,44 € bez DPH
13,73 €
+ ďalšie
Kód: DD24AN01
ellepi mini gloxinia 1 Kód: DD24BO01
ellepi mini geometry 3 5
9 999 € bez DPH
11 998,80 €
Kód: DD24GE01
Drevené tienidlo UFO Pamberley Pond Ø33cm - obojstranne ilustrované
+ ďalšie
Kód: LPWUFO03P

Aký majú tienidlá na svetlá význam?

Tienidlá a tienidlá majú funkčný a estetický význam. Z funkčného hľadiska zabraňuje širm na lampu alebo svietidlo oslnenia pri pohľade na svetelný zdroj – žiarovku. Ďalej pomáha usmerniť svetelný tok od svetelného zdroja do priestoru. Tienidlá môžu tiež výrazne pozdvihnúť dizajn svietidla. Výmenou tienidla je možné tiež zmeniť charakter svietidla. Ľahko pomocou zámeny tienidla vyrobíte retro luster alebo lampu, alebo moderné a dizajnové osvetlenie. Veľkú výhodu tienidla je aj jeho kompatibilita. Tienidlá pasujú na väčšinu objímok E27 av niektorých prípadoch aj E14. Preto je možné ich použiť aj ako náhradný diel. Obľúbené a často používané sú ako náhradné tienidlá na lustre alebo náhradné svietidlá na lampy. V oboch prípadoch je výmena veľmi jednoduchá.

Aké tienidlá na lampu a luster nájdete v ponuke?

Tienidlá na lampy a lustre sú v našej ponuke zastúpené mnohými tvarmi, farbami a použitými materiálmi. Medzi obľúbené materiály patria najmä textilné tienidlá, betónové a drôtené tienidlá. Všetky sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a dizajn.

Aké sú použité materiály pre lampové tienidlá?

Kvalita, skvelé spracovanie a unikátny design to sú rozdielové parametre našich tienidiel. Použité materiály ako sklo, textil, kov alebo drevo sú vždy opracované tak, aby výsledný efekt tienidla bol ohromujúci.

Aké komponenty a príslušenstvo môžeme pre tienidlá lampy alebo lustra odporučiť?

Naše komponenty na výrobu svietidiel ponúkajú celý rad príslušenstva. Najmä potom môžeme odporučiť ponuku objímok na žiarovky so závitom na montáž tienidla. Vášmu lustra s tienidlom tiež určite pristane niektorá z našich LED žiaroviek typu filament.