Drevené tienidlo UFO Ø33cm

Kód: LPWUFONAT
14,44 € / ks 12,03 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
29.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevené tienidlo na luster UFO s priemerom 33cm patrí do série mimoriadne kvalitných drevených tienidiel vyrábaných remeselnou prácou talianskych majstrov svetla v dielňach na juhu Talianska. Dôraz na detail a spracovanie je pre toto drevené tienidlo lustra charakteristickou vlastnosťou. Tienidlo na luster UFO je vyrobené z topoľového dreva, skrýva v sebe jednoduchosť a eleganciu zároveň. Vďaka veľkému priemeru a plochému tvaru vynikne najmä pohľad na obnaženú žiarovku. Vnútri dreveného tienidla by mala byť vsadená jedna z objímok E27 s vonkajším závitom. Tá zaručí pevné spojenie tienidla a elektrického kábla. Možnosť zostavenia tienidla a objímky E27 určite poteší všetky kreatívne duše, pretože ponúka ohromujúce kombinácie farieb, materiálov výsledného vzhľadu svietidla. Buďte kreatívni a vytvorte pomocou nášho dreveného tienidla na luster jedinečnú svetelnú inštaláciu.

Drevené tienidlo na luster UFO je vhodné na výrobu svietidiel a lustrov v retro, škandinávskom alebo vintage štýle interiéru. Svoje miesto nájde ako v rezidenčných, tak v komerčných projektoch osvetlenia. Nájdite svoj štýl s kovovým tienidlom UFO a vytvorte krásne interiérové ​​svietidlá.

Charakter dreveného tienidla na luster UFO tvorí aj vhodne zvolená žiarovka. Tá dokáže svojim vzhľadom jednoducho povýšiť celkový dizajn tienidla na vyššiu úroveň. Zo všetkých našich LED žiaroviek najviac odporúčame tvar žiarovky A60, ST64 alebo G95.

Drevené tienidlo UFO Ø33cm je ponúkané vo variantoch:

  • prírodné drevo

Montáž

Montáž tienidla na luster UFO Ø33cm býva jednoduchou záležitosťou. Zvedie ju každý. V prípade, že chcete využiť tienidlo ako náhradný diel k vašej existujúcej lampe alebo lustra overte najskôr vzájomnú kompatibilitu. Na montáž tienidla tiež odporúčame:

Vlastnosti

  • Drevené tienidlo UFO
  • Materiál: drevo
  • Priemer: 400 mm
  • Hrúbka: 5mm
  • Priemer otvoru na upevnenie tienidla: 40 mm

Upozornenie

Súčasťou dodávky dreveného tienidla nie je žiarovka E27, tú je nutné zakúpiť zvlášť. Odporúčame filamentové žiarovky veľkosti A60, ST64 alebo G95. Výber odporúčaných žiaroviek nájdete taktiež nižšie v súvisiacom tovare.

Použitie:

  • Drevené tienidlo na výrobu osvetlenia
  • Náhradné drevené tienidlo na luster

Dodatočné parametre

Kategória: Tienidlá na lampy a lustre
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: hnedá
materiál: drevo
rozmery (⌀/v): 330 x 5 mm
hmotnosť: 0,5751 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: