Opletený kábel so vzorom CIK CAK "ohnivo červená + šedá" RZ28 - bavlnený

Kód: XZ3RZ28 XZ2RZ28 Zvoľte variant
3,25 € / m 2,84 € / m od 2,84 € / m 2,71 € bez DPH 2,37 € bez DPH od 2,37 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Opletený kábel so vzorom CIK CAK v kombinácii farieb ohnivo červená a šedá s označením RZ28 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Vzorovaný opletený elektrický kábel využijete pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ale aj vintage interiéry. Práve červeno-sivý kábel opletený bavlnou môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorých zostavíte riešenie, zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Ďalej je možné využiť červeno-sivý kábel zdobený vzorom CIK CAK pre priznané povrchové elektroinštalácie, ktoré sú veľmi obľúbené a praktické. Buďte kreatívni, uvoľnite svoju fantáziu a nájdite si svoj štýl.

Materiálom pre opletený kábel so vzorom CIK CAK je bavlna. Bavlnený oplet elektrického kábla sa vyznačuje teplými tónmi farieb v krásnom matnom pastelovom podaní. Tento materiál tiež skvele vyjadruje temperament vlnkovaného CIKCAK designu opleteného kábla. Červeno-šedé prevedenie spája krásu týchto tradičných farieb s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní ich povahu a prirodzený vzhľad. Bavlnený opletený kábel so vzorom CIKCAK sa perfektne hodí k útulnému prostrediu alebo k retro a vintage štýlu osvetlenia. Vzorovaný opletený kábel typu RZ28 osloví všetky tvorivé duše, pretože skrátka priťahuje pozornosť.

Technická kvalita a bezpečnosť pre vzorovaný opletený elektrický kábel RZ28 je zaistená vysokou úrovňou spracovania MADE IN ITALY. Červeno-sivý kábel s opletom a vzorom CIK CAK je pod vonkajším povrchom vybavený dvojitou izoláciou. Táto vlastnosť zvyšuje pri kábli nielen stupeň ochrany, ale aj jeho mechanickú stálosť. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, čo je záruka najvyššej kvality pre vzorovaný kábel v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný produkt vyrobený v EÚ.

Kábel s opletom z bavlny v ohnivo červenej a šedej farebnej kombinácii CIK CAK je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - RZ28
 • 2x 0,75mm - RZ28

Montáž

Červeno-sivý opletený kábel so vzorom CIK CAK a označením RZ28 je kvalitným produktom s jednoduchou montážou. Vzhľadom na to, že elektrický kábel bude zapájaný do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, mala by montáž vykonávať odborne spôsobilá osoba. Na zostavenie a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo povrchovej retro elektroinštalácie ďalej využijete:

Vlastnosti

 • Červeno-sivý opletený kábel so vzorom CIK CAK - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: bavlna
 • Priemer: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro svietidla alebo lustra
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: sivá, červená
materiál: bavlna
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: