Nástenné lampy k posteli

Nástenné lampy k posteli sú špecifickým sortimentom interiérových svietidiel, bez ktorého si mnohí z nás nedokážu osvetlenie spálne vôbec predstaviť. Lampy a lampičky do spálne sa vyznačujú kompaktnými rozmermi a radom charakteristických funkcií. Medzi najobľúbenejšie patria natáčacie lampy s možnosťou úpravy polohy osvetlenia. Veľmi obľúbená je tiež možnosť zapojenia lampy do zásuvky alebo možnosť ovládať lampu kolískovým vypínačom.

#ShowMore#

Prečo zvoliť nástenné lampy k posteli?

Lampy do spálne na stenu dokážu skvele nahradiť lampičky na nočný stolík. To je veľmi vtipné riešenie. Novovzniknutý priestor namiesto lampy na nočný stolík môžete využiť iným efektívnejším spôsobom. Pýtate sa aké sú ďalšie možnosti montáže? Skvelou voľbou umiestnenia lampy na rám postele. V špecifických prípadoch je montáž lampy na čelo postele taktiež dobrou voľbou. Spoza čela alebo rámu je možné viesť skryto napájací kábel do zásuvky.

Prečo sú lampičky nad posteľ tak obľúbené?

Pri obsluhe lampičky do spálne nie je potrebné zapínať hlavné osvetlenie. Lampička vytvára nezameniteľnú ambientnú atmosféru, ktorú ocenia aj všetky duše, ktoré po večeroch rady čítajú.

11 položiek celkom
Vonkajšia nástenná lampa s ramenom Fermaluce EIVA E27 pre tienidlo - IP65
+ ďalšie
Kód: APE2NEPER
Nástenné bodové svetlo Fermaluce FILÉ systém s kĺbom
od 57,42 € bez DPH
od 68,90 €
+ ďalšie
Kód: RLCAT33SPOT