Lampy do zásuvky

Lampy do zásuvky sú obľúbenou súčasťou interiérového osvetlenia už mnoho desiatok rokov. Nástenné lampy do zásuvky sú dokonalým prvkom interiérového dizajnu s mimoriadnou flexibilitou použitia, ktoré ich použitie robí vskutku veľmi univerzálnym. Elektrická šnúra s vidlicou je ústredným prvkom týchto svietidiel. Naše nástenné lampy do zásuvky môžu byť opatrené aj tlačidlovým spínačom, kolískovým šnúrovým vypínačom alebo tiež stmievačom umiestneným priamo na napájacom kábli. V našej ponuke skrátka nájdete celý rad svietidiel jedinečných vlastností, nezameniteľného štýlu a silného charakteru.

#ShowMore#

Na aký druh osvetlenia sa lampy do zásuvky hodia?

Nástenné lampy do zásuvky sú vhodné pre orientačné, dekoračné, bodové a nepriame osvetlenie. Výber vhodného svietidla do vybraného priestoru záleží na mnohých faktoroch. Možno však všeobecne povedať, že lampy do zásuvky vypínačom sú vhodné najmä pre:

  • osvetlenie obrazov zavesených na stene
    na dekoratívne osvetlenie v obývacej izbe, napríklad na čítací kútik, vo forme nástennej lampy na čítanie
  • osvetlenie spálne, vo forme nástennej lampy k posteli

Aké ďalšie charakteristické vlastnosti majú lampy do zásuvky?

Je to otočný, flexibilný alebo ohybný kĺb, vďaka ktorému sa lampy do zásuvky plne prispôsobia vašim potrebám. Veľmi obľúbené sú lampy do zásuvky s vypínačom na kábli, ktoré prinášajú komfort ovládania doslova na dosah ruky.

Prečo zvoliť nastenné svietidlá s káblom do zásuvky?

Je to predovšetkým veľká flexibilita použitia, ktorá z týchto svietidiel delá jedinečné produkty. Stačí mať kdekoľvek v okolí zásuvku na 230V a lampu je možné ihneď zapojiť. Rovnako ak sa zmení charakter miestnosti, alebo sa skrátka len rozhodne, že nástenné lampy s káblom presunúť na iné miesto, môžete to kedykoľvek vykonať, bez zložitého odpájania svietidla.

8 položiek celkom
Nástenná lampička s husím krkom a vypínačom Spostaluce Flex 30 Kód: APMFC2LFLGUVN30VNRM04EUNRM04-L