Stmievateľná trubicová žiarovka E14 Tubular - T25 | 4,5W | CRI80
Kód: 700150.00APodrobný popis
Stmievateľná filamentová žiarovka E14 závitu o príkone 4,5W je technicky kvalitný a energeticky efektívny svetelný zdroj. Vzhľadom k obľúbenému tvaru čírej sklenenej banky T25 (Tubular - v najširšej časti Ø 25mm) je skvelou alternatívou do všetkých bežných svietidiel s objímkou E14. Pri rozsvietení stmievací filament žiarovky sa prejavia aj výhody číreho sfarbenia skla. Vyžarované svetlo preniká do priestoru plným výkonom úplne bez difúzie. LED stmievateľná filamentová žiarovka T25 s lineárne uloženými vláknami 4xCOBL produkuje osvetlenie charakteristiky:
- 2700K | 4,5W | 470 LM | CRI80 | náhrada bežnej žiarovky 40W
T25 stmievací filament žiarovka E14 s technológiou LED filament umožňuje plynulé stmievanie s TRIAK stmievačmi 230V, ktoré umožňujú tiež nastavenie minimálnej hodnoty jasu. Stmievanie žiarovky predstavuje voliteľnú funkcionalitu, ktorú môžete alebo nemusíte využiť.
Kvalitu, efektivitu prevádzky a dlhú životnosť cez 15 000 hodín garantuje svetovo rešpektovaný výrobca žiaroviek DayLight Italia. Precízne technické spracovanie so zameraním na každý detail stmievacej filamentovej žiarovky je to, čím táto spoločnosť dosiahla významný podiel na trhu svetelných zdrojov. Vzhľadovo atraktívna a kvalitná stmievateľná filamentová LED žiarovka s technickými vlastnosťami ako: No Flickering, IC Driver Design a COB LED chip, (Ra)CRI80 dokáže v mnohých prípadoch ospravedlniť vyššie obstarávacie náklady.
#text_banner#
Vlastnosti
- T25 Stmievateľná žiarovka filament E14 | 230V
- Filament LED žiarovka pre bežné klimatické podmienky: -20°C až +50°C
- Možnosť zmievania: ANO
- CE | ROHS certifikácia
- EPREL certifikácia
Použitie
- Stmievateľná T25 žiarovka do lampy
- Stmívatelná T25 žárovka do lustru
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8055681810556 |
| značka: | Daylight Italia - Official Distributor |
| napájacie napätie: | AC | 230 V |
| typ žiarovky: | filamentová |
| tvar žiarovky: | T - Trubica (tubular) |
| spresnenie tvaru žiarovky: | T25 |
| stmievanie: | áno |
| pätica: | E14 |
| farebná teplota: | teplá biela 2500 - 3400 K |
| prikon žiarovky: | ≤ 5W |
| farba banky: | číra / transparentná |
| CRI index: | CRI≥80 |
| napájacie napätie: | 220-240V, 50/60Hz |
| príkon: | 4,5W |
| uhol svitu: | 360° |
| CRI index podania farieb: | > 80 |
| rozmery (Ø/v): | 25 x 90 mm |
| svetelný tok: | 470 lm |
| energetická trieda: | A+ |
| ekvivalent ku klasickej žiarovke: | 40W |
| farebná teplota: | 2700 K |
| hmotnosť: | 0,0313 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
