Porcelánové lustre

Porcelánové lustre sú obľúbenou súčasťou interiérového osvetlenia už mnoho desiatok rokov. Stropné svetlá a závesné lampy vyrobené z kaolínovej zmesi prinášajú do interiéru nezameniteľný štýl a charakter. Kaolín je ušľachtilý materiál, ktorý pri výrobe vyžaduje dlhé a pomalé spracovanie formou vypaľovania. Proces výroby porcelánového lustra je kompletne ručnou prácou, ktorá vzniká v toskánskych remeselných dielňach na juhu Talianska. Komponenty porcelánových závesných svietidiel vynikajú mimoriadne kvalitným spracovaním a materiálmi, ktoré prešli dôkladnou selekciou. Porcelánové lustre ponúkajú dokonalú eleganciu v rozmanitých povrchových úpravách. Rovnako ponuka farieb a kombinácií materiálov je veľmi pestrá. V ponuke nájdete porcelánové lustre v matných aj lesklých pastelových farbách.

#ShowMore#

Aké porcelánové lustre nájdete v našej ponuke?

Lustre vyrobené z kaolínovej zmesi ďalej rozdeľujeme podľa zvoleného materiálu a povrchovej úpravy na:

  • vidiecke lustre
  • lustre na chalupu

Všetky porcelánové lustre z našej ponuky sú vyrobené s maximálnym dôrazom na kvalitu spracovania. Sú dielom Talianskych majstrov svetla, preto je ich dizajn pôsobivý a jedinečný.

Na aký druh osvetlenia sa porcelánové lustre hodia?

Porcelánové lustre sú skvelou voľbou pre hlavné alebo dekoratívne osvetlenie. Výber vhodného svietidla do vybraného priestoru záleží na mnohých faktoroch. Možno však všeobecne povedať, že porcelánové lustre sú vhodné pre:

  • osvetlenie chodby
  • osvetlenie schodiska
  • osvetlenie kuchyne
  • osvetlenie jedálenského stola
  • osvetlenie obývacej izby

Ďalej môžu mať aj široké využitie v komerčných prevádzkach ako sú bary, reštaurácie, kaviarne a ďalšie. Účelom porcelánových svietidiel je tiež pozdvihnúť celkový dizajn a úžitkový komfort priestorov, v ktorých sú umiestnené.

Zaujíma vás ako zapojiť luster na lanku?

Porcelánové lustre na lanku rovnako ako mnoho ďalších závesných svietidiel umožňujú úpravu polohy zvesenia lustra. Úprava polohy zvesenia lustra sa vykonáva v stropnej rozete. Na rovnakom mieste pripájame aj porcelánové lustre k elektrickému káblu.

2 položiek celkom