Kovový baldachýn na luster Metalure | Ø 120mm
Kód: KRM57FCVB KRM57FCVBTERP ROME11207WHM ROME11207WHMTERM ROME11207BKM ROME11207BKMTERM ROME11207BKP ROME11207BKPTERM ROME11207CR ROME11207CRTERM ROME11207CO ROME11207COTERM ROME11207BS ROME11207BSTERM ROME11207TIB ROME11207TIBTERM ROME11207COB ROME11207COBTERM ROME11207BZB ROME11207BZBTERM KRM57FCRU KRM57FCRUTERM Zvoľte variantPodrobný popis
Kovový baldachýn na svetlo s označením Metalure spojuje funkčnosť a štýlové estetické spracovanie, ktoré využijete pre zostavenie či renováciu svietidiel. Jeho kompaktné rozmery s Ø 120 mm ponúkajú esteticky čisté zakončenie montáže svietidla k povrchu a napojenia na elektroinštaláciu.
Odolný kovový materiál zaisťuje jeho dlhú životnosť a v závislosti na vybranej farbe či povrchovej úprave a elegantný, sofistikovaný alebo rafinovaný vzhľad. Guľatý kovový baldachýn na svetlo Metalure je dostupný v hladkom aj opticky ryhovanom designe s lesklou, matnou alebo saténovou povrchovou úpravou – ideálna voľba pre moderné a vizuálne prepracované interiéry.
Zvoľte vhodnú káblovú priechodku k baldachýnu Metalure podľa nárokov na vzhľad a funkčnosť:
- Kónická - vyrobená z odolného PVC v čiernej, bielej alebo transparentnej variante. Farby sú zvolené tak, aby vizuálne ladili s kovovým baldachýnom Metalure.
- Valcová - precízne spracovaná z hliníku v farebných odtieňoch dokonale zladených s baldachýnom Metalure. Ideálna voľba pre náročné inštalácie, kde záleží na detaile a jednotnom vzhľade.
Akú funkciu má kovový stropný alebo nástenný baldachýn na svetlo Metalure?
Vďaka univerzálnemu pojatiu produktového designu je kompatibilný s väčšinou stropných či nástenných konštrukcií, plôch aj povrchov. Kovový baldachýn svietidla Metalure sa ľahko inštaluje, bezpečne drží na mieste a poskytuje aj ďalšie estetické a funkčné vlastnosti:
- Zakrytie vývodu elektroinštalácie - schová elektrické spoje medzi svietidlom a prívodovým káblom na strope či stene, čím zaisťuje bezpečné napojenie.
- Estetické zakončenie montáže - vďaka kovovému prevedeniu a kvalitnej povrchovej úprave dodáva svietidlu profesionálny a štýlový vzhľad.
- Fixácia svietidla aj ďalších komponentov - slúži taktiež ako montážny prvok, ktorý umožňuje bezpečné uchytenie svietidla.
- Regulácia dĺžky káblu a výšky zavesenia svietidla - vďaka aretačnému mechanizmu v priechodke je možné ľubovoľne nastaviť dĺžku káblu a následne ho bezpečne zaistiť v danej polohe.
Ako najlepšie využiť kovový baldachýn pre svetlo Metalure?
Kovový baldachýn svetla Metalure je určený pre napojenie elektrických káblov s priemerom 5-7mm, ohybných a polohovateľných ramien či kĺbov. Z našej ponuky môžete vybrať káble a komponenty COMPACT 62, s ktorými získate takmer neobmedzené možnosti pre individuálnu výrobu svietidiel a kreatívnych svetelných riešení.
Montáž
Kovový stropný alebo nástenný baldachýn na svetlo s priemerom Ø120mm Metalure je vhodný pre montáž na bežné povrchy, ako je drevo, múr alebo sadrokartón. Upevňovacie prvky (skrutky a hmoždinky) nie sú súčasťou balenia. Je nutné ich vhodne zvoliť s ohľadom na konkrétny typ podkladu či zapojenia, využiť môžete taktiež #tablink#montaz#prepojovací elektromateriál##. Pre ilustráciu zapojenia a montáže si pozrite #tablink#videa#instruktážne video##. Vzhľadom k nutnosti manipulácie s pripojením k elektrickej sieti odporúčame, aby inštaláciu vykonávala kvalifikovaná osoba s odpovedajúcou elektrotechnickou spôsobilosťou.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krytky pre svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8057730181228 |
| značka: | Creative Cables - Official Retail Partner |
| IP krytie: | IP20 - interiérový (bez krytia) |
| tvar: | guľatý |
| dominantná farba: | čierna, biela, hnedá, sivá |
| upresnenie dominantnej farby: | farba medi, farba mosadze |
| štýl: | dizajnový |
| skupina komponentov: | COMPACT 62 |
| dominantná materiálová skladba: | kov |
| využitelnosť v prostredí: | vnútorná (interiér) |
| spôsob montáže: | na strop, na stenu |
| spresnenie povrchovej úpravy: | lesklá, matná |
| druh stropnej krytky: | baldachýn |
| počet otvorov: | 1 |
| typ montáže: | povrchová |
| rozmer (Ø): | 120mm |
| priemer otvoru pre kábel: | 10mm |
| hmotnosť: | 0,1877 kg |
video
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
