E14 žárovka se zrcadlovým vrchlíkem P45 BeBulbs-AS | 4,8W | CRI80
Kód: BB-A01Podrobný popis
Stmievateľná LED žiarovka so strieborným zrkadlovým vrchlíkom BeBulbs-AS a závitom E14 je špeciálny typ dekoratívneho svetelného zdroja, ktorý kombinuje funkčnosť s estetickým efektom. Štýlový hruškovitý tvar P45 (Pear - v najširšej časti Ø 45 mm) harmonicky dopĺňa bežné svietidlá a spája klasický dizajn s modernou LED technológiou. Precízne technické spracovanie spolu s renomovanou kvalitou značky BeBulbs garantuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a maximálnu spokojnosť pri každodennom používaní.
Aké estetické a svetelné vlastnosti ponúka číra sklenená banka so strieborným zrkadlovým vrchlíkom žiarovky BeBulbs-AS P45?
Číra sklenená banka zaisťuje jasný a intenzívny svetelný tok, zatiaľ čo strieborný vrchlík odráža časť svetla späť do svietidla. Tým znižuje oslnenie a smeruje svetlo prevažne dole. Zrkadlový povrch dodáva žiarovke elegantný, moderný vzhľad a luxusný charakter. Tento dizajn zaisťuje príjemné a funkčné osvetlenie charakteristiky:
- 2700 K | 4,8 W | 380 lm | náhrada bežnej žiarovky 30 W
Index podania farieb (CRI) vyšší ako 80 zaisťuje prirodzené a verné zobrazenie farieb. Vďaka tomu osvetlenie podporuje lepšie sústredenie, zvyšuje pracovnú efektivitu a pomáha znižovať únavu pri dlhodobom používaní.
Aké prednosti ponúka moderná filamentová technológia žiarovky BeBulbs-AS P45?
Technológia LED filament prináša množstvo významných technických i funkčných výhod, vďaka ktorým sa stala obľúbenou voľbou pre dekoratívne svietidlá a dizajnové osvetlenie ako v domácnostiach, tak v komerčných priestoroch.
- Klasický a elegantný dizajn - pripomína tradičné žiarovky s vláknom, ktoré dodávajú priestoru dekoratívny a štýlový efekt.
- Smerované osvetlenie bez oslnenia - zrkadlový vrchlík odráža časť svetla späť do svietidla a nasmeruje svetelný tok prevažne dole, čím vytvára príjemné a funkčné osvetlenie bez nežiaducich tieňov.
- Okamžitý štart a plný jas - svetlo sa rozsvieti ihneď na plný výkon.
Ako ovládať a stmievať zrkadlovú LED žiarovku BeBulbs-AS P45?
Vďaka možnosti regulácie jasu žiarovky (ktorú môžete / nemusíte využiť) ľahko dosiahnete ideálny svetelný komfort. Na plynulé stmievanie bez nežiaduceho blikania odporúčame #tablink#stmivace#stmievače LED osvetlenie 230V a žiaroviek##, ktoré garantujú 100% vzájomnú produktovú kompatibilitu. Navyše je možné ich ľahké prepojenie so SMART HOME systémami pre maximálny komfort ovládania.
Často kladené otázky:

- Objavte čo je technológia LED FILAMENT?
- Zistite dopodrobna čo udáva index CRI alebo Ra?
- Aká teplota svetla pri LED svietidlách (CCT teplota chromatickosti) je vhodná pre váš projekt osvetlenia?
Ako najlepšie využiť LED žiarovku BeBulbs-AS P45 pre osvetlenie aj vlastné kreatívne svetelné projekty?
Strieborná zrkadlová LED žiarovka BeBulbs-AS P45 je vhodná všade tam, kde sa prepája funkčnosť s dizajnom. Skvele poslúži ako náhradný svetelný zdroj do vášho svietidla, ale aj ako súčasť kreatívnej výroby vlastného osvetlenia. Pre individuálne projekty odporúčame použiť #tablink#objimky#E27 objímky## či ďalšie komponenty na výrobu svietidiel, ktoré vám umožnia vytvoriť originálne osvetlenie presne podľa vašich predstáv.
#text_banner#
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8056813359196 |
| značka: | Bebulbs - Official Retail Partner |
| napájacie napätie: | AC | 230 V |
| typ žiarovky: | filamentová |
| tvar žiarovky: | P - Hruška (pear) |
| spresnenie tvaru žiarovky: | P45 |
| stmievanie: | áno |
| pätica: | E14 |
| farebná teplota: | teplá biela 2500 - 3400 K |
| prikon žiarovky: | ≤ 5W |
| farba banky: | zrkadlová |
| CRI index: | CRI≥80 |
| napájacie napätie: | 220-240V, 50/60Hz |
| príkon: | 4,8W |
| uhol svitu: | 180° |
| CRI index podania farieb: | > 80 |
| rozmery (Ø/v): | 45 x 80 mm |
| svetelný tok: | 380 lm |
| energetická trieda: | G |
| ekvivalent ku klasickej žiarovke: | 40W |
| farebná teplota: | 2700 K |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
