E14 LED žiarovka R50 LuxBulbs-E | 5W | CRI80
Kód: 03326 03327 03328 Zvoľte variantPodrobný popis
Mliečna reflektorová LED žiarovka LuxBulbs-E so závitom E14 je energeticky úsporný svetelný zdroj s dlhou životnosťou. Špecifický rotačne súmerný reflektorový tvar s guľovou čelnou plochou R50 (Reflector - v najširšej časti Ø 50 mm) je ideálny pre bodové svietidlá, kde spája smerové osvetlenie v uhle 180 ° s využitím modernej LED technológie.
Aké estetické a svetelné vlastnosti ponúka opálová sklenená banka žiarovky LuxBulbs-E R50?
Mliečna sklenená banka jemne rozptyľuje svetlo, čím eliminuje ostré tiene a obmedzuje oslnenie. Výsledkom je mäkké, rovnomerné osvetlenie s príjemným vizuálnym komfortom, ktoré pôsobia decentne a harmonicky. Tento produktový dizajn umožňuje dosiahnutie svetla charakteristiky:
- 2700 K | 5 W | 380 lm | CRI80 | náhrada bežnej žiarovky 40 W
- 4000 K | 5 W | 390 lm | CRI80 | náhrada bežnej žiarovky 40 W
- 6500 K | 5 W | 400 lm | CRI80 | náhrada bežnej žiarovky 40 W
Index podania farieb (CRI) vyšší ako 80 zaisťuje prirodzené a verné zobrazenie farieb. Vďaka tomu osvetlenie podporuje lepšie sústredenie, zvyšuje pracovnú efektivitu a pomáha znižovať únavu pri dlhodobom používaní.
Aké prednosti ponúka moderná LED technológia žiarovky LuxBulbs-E R50?
Technológia SMD LED skrytá pod mliečnou optikou banky prináša množstvo významných technických i funkčných výhod, vďaka ktorým sa stala obľúbenou voľbou pre dekoratívne svietidlá a dizajnové osvetlenie ako v domácnostiach, tak v komerčných priestoroch.
- Moderný a čistý vzhľad – diódy sú rovnomerne rozmiestnené na plošnom nosiči, čo umožňuje kompaktný a elegantný dizajn žiarovky.
- Rovnomerné smerové osvetlenie - optimalizované rozmiestnenie SMD LED čipov zaisťuje stabilný a sústredený svetelný tok v uhle okolo 180 °.
- Okamžitý štart a plný jas - svetlo sa rozsvieti ihneď na plný výkon.
Často kladené otázky:

- Objavte čo je technológia LED FILAMENT?
- Zistite dopodrobna čo udáva index CRI alebo Ra?
- Aká teplota svetla pri LED svietidlách (CCT teplota chromatickosti) je vhodná pre váš projekt osvetlenia?
Ako najlepšie využiť LED žiarovku LuxBulbs-E R50 pre osvetlenie aj vlastné kreatívne svetelné projekty?
Opálovú LED žiarovku LuxBulbs-E R50 využijete všade tam, kde sa prepája funkčnosť s dizajnom. Skvele poslúži ako náhradný svetelný zdroj do vášho svietidla, ale aj ako súčasť kreatívnej výroby vlastného osvetlenia. Pre individuálne projekty odporúčame použiť #tablink#objimky#E14 objímky## či ďalšie komponenty na výrobu svietidiel, ktoré vám umožnia vytvoriť originálne osvetlenie presne podľa vašich predstáv.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | T-LED |
| napájacie napätie: | AC | 230 V |
| typ žiarovky: | dizajnová |
| tvar žiarovky: | R - Reflektor |
| spresnenie tvaru žiarovky: | R50 |
| stmievanie: | nie |
| pätica: | E14 |
| farebná teplota: | teplá biela 2500 - 3400 K, denná biela 3500 - 5500 K, studená biela 6000 - 6500 K |
| prikon žiarovky: | ≤ 5W |
| farba banky: | mliečna / opálová |
| CRI index: | CRI≥80 |
| napájacie napätie: | 230V AC |
| príkon: | 5W |
| uhol svitu: | 180° |
| CRI index podania farieb: | > 80 |
| rozmery (Ø/v): | 50 x 86 mm |
| svetelný tok: | 380 lm | 390lm | 400lm |
| ekvivalent ku klasickej žiarovke: | 40 W |
| farebná teplota: | 3000K | 4000K | 6500K |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
