Stmievateľná zelená žiarovka E14 Pepper - 3W | CRI80
Kód: 700684.00APodrobný popis
Stmievateľná zelená žiarovka E14 závitu s príkonom 3W je dekoratívny svetelný zdroj nezameniteľného vzhľadu. Unikátny dizajn žiarovky z pera talianskych majstrov svetla pod názvom Pepper (v najširšej časti Ø 50mm) ponúka esteticky výnimočnú alternatívu pre atmosférické osvetlenie v rôznych závesných svietidlách s objímkou E14. Zelená LED žiarovka je stvorená na oživenie interiéru kreatívnym a nápaditým spôsobom. Svietiace vlákno s technológiou COB LED filament navodzuje pocit dokonalého dekoratívneho vzhľadu s príjemným teplým tónom svetla charakteristiky:
- 2500K | 3W | 90 LM | CRI80 | náhrada bežnej žiarovky 10W
Pepper stmievacia zelená žiarovka E14 s technológiou LED filament umožňuje plynulé stmievanie s TRIAK stmievačmi 230V, ktoré umožňujú tiež nastavenie minimálnej hodnoty jasu. Stmievanie žiarovky predstavuje voliteľnú funkcionalitu, ktorú môžete alebo nemusíte využiť.
Kvalitu, efektivitu prevádzky a dlhú životnosť cez 15 000 hodín garantuje svetovo rešpektovaný výrobca žiaroviek DayLight Italia. Precízne technické spracovanie so zameraním na každý detail červenej žiarovky Pepper je to, čím táto spoločnosť dosiahla významný podiel na trhu svetelných zdrojov. Vzhľadovo atraktívna a kvalitná stmievateľná zelená žiarovka s technickými vlastnosťami ako: IC Driver Design a COB LED čip, (Ra) CRI80 dokáže v mnohých prípadoch ospravedlniť vyššie obstarávacie náklady.
#text_banner#
Vlastnosti
- Pepper stmievateľná LED zelená žiarovka E14 | 230V
- Zelená LED žiarovka pre bežné klimatické podmienky: -20 °C až +50 °C
- Možnosť zmievania: ÁNO
- CE | ROHS certifikácia
- EPREL certifikácia
Použitie
- Stmievacia zelená žiarovka do lustra
- Stmievacia zelená žiarovka do závesného svietidla
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8055681814943 |
| značka: | Daylight Italia - Official Distributor |
| napájacie napätie: | AC | 230 V |
| typ žiarovky: | dekoratívny, dizajnová |
| tvar žiarovky: | atypický |
| stmievanie: | áno |
| pätica: | E14 |
| prikon žiarovky: | ≤ 5W |
| farba banky: | farebná |
| spresnenie farby banky: | zelená |
| CRI index: | CRI≥80 |
| napájacie napätie: | 220-240V, 50/60Hz |
| príkon: | 3W |
| uhol svitu: | 360° |
| CRI index podania farieb: | > 80 |
| rozmery (Ø/v): | 50 x 195 mm |
| svetelný tok: | 90 lm |
| energetická trieda: | B |
| ekvivalent ku klasickej žiarovke: | 1 W |
| farebná teplota: | 2500 K |
| hmotnosť: | 0,122 kg |
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
