Vzorovaný opletený kábel Vertigo "čierna + zlatá" ERM65 - HD textílie

Kód: XZ3ERM65 XZ2ERM65 Zvoľte variant
4,16 € / m 3,77 € / m od 3,77 € / m 3,47 € bez DPH 3,14 € bez DPH od 3,14 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024 19.6.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vzorovaný opletený kábel Vertigo ERM65 v čierno-zlatej farebnej kombinácii s hypnotickým dizajnom je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Elektrický kábel s vzorovaným textilným opletom využijete pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ale aj retro interiéry. Práve čierno-zlatý opletený kábel môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorých zostavíte riešenie, zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Ďalej je možné využiť vzorovaný opletený kábel na priznané vedenie káblov po stene, ktoré sú veľmi obľúbené a praktické. Buďte kreatívni, uvoľnite svoju fantáziu a nájdite si svoj štýl.

Materiálom pre vzorovaný opletený kábel je HD textília. Jedná sa o kvalitný oplet s hladkým povrchom, ktorý je zároveň veľmi odolný. Technológia splietania farebných, alebo priehľadných vlákien tu umožňuje docieliť často veľmi komplikované, zároveň ohromujúce vzory. Výsledkom tohto výrobného procesu je majestátny vzhľad opleteného kábla, v jasných a vysoko definovaných farbách. Jedinečné továrenské spracovanie navodzuje aj magický 3D vzhľad hypnotického štýlu. Opletený kábel Vertigo ERM65 je inšpirovaný grafikou z plagátu klasickej 50. rokov Alfreda Hitchcocka. Tento okúzľujúci kábel osloví všetky tvorivé duše, pretože skrátka priťahuje pozornosť. Technológia a dizajn kábla Vertigo ERM65 je registrovaný spoločnosťou Elexa Cavi. Opletený kábel Vertigo je celosvetovo distribuovaný našou spoločnosťou vďaka skvelému partnerstvu s Creative-Cables.

Technická kvalita a bezpečnosť pre vzorovaný opletený kábel Vertigo ERM65 je zaistená vysokou úrovňou spracovania MADE IN ITALY. Kábel s látkovým opletom v farebnom čierno-zlatom prevedení je pod vonkajším povrchom vybavený dvojitou izoláciou. Táto vlastnosť zvyšuje pri kábli nielen stupeň ochrany, ale aj jeho mechanickú stálosť. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, čo je záruka najvyššej kvality pre vzorovaný opletený kábel v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný produkt vyrobený v EÚ.

Vzorovaný opletený kábel s HD textíliou v čierno-zlatom farebnom prevedení je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - Vertigo ERM65
 • 2x 0,75mm - Vertigo ERM65


Montáž


Vzorovaný čierno-zlatý opletený kábel Vertigo ERM65 je kvalitným produktom s jednoduchou montážou. Vzhľadom na to, že elektrický kábel bude zapájaný do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, mala by montáž vykonávať odborne spôsobilá osoba. Na zostavenie a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Na výrobu osvetlenia alebo retro rozvody elektroinštalácie ďalej určite využijete:

Vlastnosti

 • Vzorovaný opletený kábel - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: HD vlákno
 • Priemer: 6,2 mm 2x0,75 mm alebo 6,6 mm 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75 mm alebo 3x0,75 mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenia
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: čierna, zlatá
materiál: HD vlákno
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: