Vzorovaný kábel "vínová + biela" RS83 - ľanový s bavlnou

Kód: XZ3RS83 XZ2RS83 Zvoľte variant
3,86 € / m 3,36 € / m od 3,36 € / m 3,22 € bez DPH 2,80 € bez DPH od 2,80 € bez DPH
Skladom (8-12 dní) Skladom (8-12 dní) Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
5.6.2024 5.6.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Vínový vzorovaný kábel s bielou dekoratívnou tkaninou a označením RS83 je výnimočný svojou kvalitou spracovania a použitých materiálov. Vzorovaný elektrický kábel je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné aj vintage interiéry. Je to vínový ľanový opletený kábel zdobený bielym bavlneným vzorom, ktorý môže byť súčasťou komponentov pre výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť vínový kábel zdobený bielym vzorom pre povolené povrchovú elektroinštaláciu, ktorá je veľmi populárna a praktická. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre vzorovaný kábel je zmesou materiálov, ako je ľan a bavlna. Bavlna a ľan sa vyznačujú matným vykresľovaním pastelových farieb.  Bavlna je veľmi jemná, naopak, ľanový oplet kábla poskytuje hrubšiu štruktúru. Kombinácia bavlneného a ľanového oplet elektrického kábla kombinuje krásu týchto tradičných tkanín s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní ich charakter a prirodzený vzhľad. Vínový ľanový kábel zdobený bavlnenou tkaninou v bielej farbe je veľmi vhodný pre vintage alebo retro interiérový dizajn. Má schopnosť vytvoriť domáce a útulné prostredie. Vzorovaný kábel RS83 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť vínového elektrického kábla RS83 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Vzorovaný kábel s vínovo-bielym opletením je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou najvyššej kvality vzorovaného kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Farebný vzorovaný kábel s ľanovým opletom v vínovej farbe zdobený bielou bavlnenou tkaninou je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75 mm - RS83
 • 2x 0,75 mm - RS83

Montáž

Vínový vzorovaný kábel RS83 zdobený bielou bavlnenou tkaninou je kvalitným produktom s jednoduchou montážou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Vínový vzorovaný kábel zdobený bielou tkaninou - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: ľan + bavlna
 • Priemery: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenia
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: červená
materiál: ľan + bavlna
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: