Vintage kábel "prírodná béžová" RN06 - jutový

Kód: XZ3RN06 XZ2RN06 Zvoľte variant
3,46 € / m 3,07 € / m od 3,07 € / m 2,88 € bez DPH 2,56 € bez DPH od 2,56 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.4.2024 26.4.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Prírodný béžový vintage kábel s označením RN06 je výnimočný svojím kvalitným spracovaním a použitými materiálmi. Vintage elektrický kábel môže byť použitý pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné aj retro interiéry. Je to prírodný béžový jutový kábel, ktorý môže byť súčasťou komponentov pre výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť prírodný béžový vintage kábel pre povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre prírodný béžový vintage kábel je juta. Jutový oplet elektrického kábla kombinuje krásu tejto tradičnej tkaniny s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní jej povahu a prírodné sú veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl. Vzhľad Juta dáva káblu matný povrch s jemnou burráciou, ktorá je typická napríklad v lane alebo na povraze. Jutový kábel je veľmi vhodný pre rustikálny, vintage alebo retro dizajn, má schopnosť vytvoriť útulné a útulné prostredie. Vintage jutový kábel RN06 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť. ktoré sú veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Technickú kvalitu a bezpečnosť prírodného béžového elektrického vintage kábla RN06 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Vintage kábel s prírodným béžovým opletom je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je  zárukou najvyššej kvality prírodného béžového vintage kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Farebný vintage kábel s jutovým opletom v prírodnom béžovom dizajne je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - RN06
 • 2x 0,75 mm - RN06

Montáž

Prírodný béžový vintage kábel RN06 je kvalitný produkt s jednoduchou montážou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo povrchovej vintage elektroinštalácie budete tiež používať:

Vlastnosti

 • Prírodný béžový opletený kábel - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: juta
 • Priemer: 6,2mm, 2x0,75mm alebo 6,6mm, 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V, 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba vintage svietidla alebo lustra
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: hnedá
materiál: juta
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: