Špirálový kábel "slonovinová s vysokým leskom" TM00 - hodvábny

Kód: XZ3TM00 XZ2TM00 Zvoľte variant
4,27 € / m 3,36 € / m od 3,36 € / m 3,56 € bez DPH 2,80 € bez DPH od 2,80 € bez DPH
Skladom (8-12 dní) Skladom (8-12 dní) Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
5.6.2024 5.6.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Špirálový kábel označený TM00 vo farbe pripomínajúcej odtieň slonovej kosti je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Špirálový elektrický kábel s lesklým efektom je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ale aj retro interiéry. Je to špirálový kábel vo farbe slonovej kosti s vysokým leskom, ktorý môže byť súčasťou komponentov pre výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť lesklý špirálový kábel vo farbe slonovej kosti na povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre textilný kábel v dizajne napodobňujúci slonovú kosť s efektom vysokého lesku je umelý hodváb. Hodvábny oplet špirálového elektrického kábla sa vyznačuje krásnym, lesklým povrchom a jasným farebným vykresľovaním. Umelý hodváb je pôsobivý materiál vhodný na výrobu dizajnových svietidiel v modernom alebo retro štýle. Prelínanie jednotlivých vodičov do špirály dáva textilnému káblu s odtieňom pripomínajúcim farbu slonovej kosti mimoriadny vzhľad a pôsobivý efekt. Špirálový kábel TM00 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre špirálový kábel TM00 vo farebnom dizajne napodobňujúcom slonovú kosť s vysokým lesklým efektom zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Špirálový hodvábny kábel opletením vo farbe slonovej kosti je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je  zárukou najvyššej kvality špirálového kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Špirálový kábel v imitácii slonovej kosti s efektom mimoriadneho lesku a hodvábneho opletu je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75 mm - TM00
 • 2x 0,75 mm - TM00

Montáž

Špirálový kábel vo farbe slonovej kosti s extrémne lesklým efektom TM00 je kvalitný produkt s jednoduchou montážou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov.  Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Špirálový kábel v prevedení imitujúci slonovinovú kosť s lesklým efektom - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: umelý hodváb
 • Priemer: 6,2mm 2x0,75 mm alebo 6,6mm 3x0,75 mm
 • FRRTX 300/300V 2x0,75 mm alebo 3x0,75 mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenie
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: biela
materiál: umelý hodváb
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: splietaný
hmotnosť: 0,0594 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: