Rustikálny kábel Vertigo "béžová" ERR04 - jutový s medeným prúžkom

Kód: XZ3ERR04
4,27 € / m 3,56 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Béžový rustikálny kábel zdobený medeným pásom a označením ERR04 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Rustikálny elektrický kábel môže byť použitý pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné aj retro interiéry. Je to béžový jutový kábel zdobený meďou, ktorý môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť béžový rustikálny kábel zdobený meďou pre povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre béžový rustikálny kábel je juta s meďou. Jutový oplet elektrického kábla kombinuje krásu tejto tradičnej tkaniny s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní jej charakter a prirodzený vzhľad. Juta dáva káblu matný povrch s jemnou burráciou, ktorá je typická napríklad na  lane alebo na povraze. Vrcholom majstrovského diela je zdobenie kábla lesklým medeným pásom vo forme špirály. Jutový kábel zdobený meďou je veľmi vhodný rustikálny alebo retro dizajn, má schopnosť vytvoriť útulné a útulné prostredie. Rustikálny kábel ERR04 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť  pre béžový elektrický rustikálny kábel ERR04 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Rustikálny kábel s béžovým opletom je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je  zárukou najvyššej kvality pre prírodný béžový rustikálny kábel v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Farebný rustikálny kábel s jutovým opletom v béžovej farbe zdobenej meďou je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - ERR04

Montáž

Prírodný béžový rustikálny kábel ERR04 zdobený meďou je kvalitný produkt s jednoduchou montážou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo povrchovej rustikálnej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Béžový opletený kabel zdobený medou - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: juta + měď
 • Priemer: 6,6mm, 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V, 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba rustikálneho svietidla alebo lustra
 • Povrchové inštalácie osvetlenia rustikálneho kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: zlatá, hnedá
materiál: juta
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: