Retro kábel "béžová + hnedá" RD53 - ľanový s bavlneným prúžkom

Kód: XZ3RD53 XZ2RD53 Zvoľte variant
3,25 € / m 2,84 € / m od 2,84 € / m 2,71 € bez DPH 2,37 € bez DPH od 2,37 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.7.2024 19.7.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Béžový retro kábel zdobený hnedým špirálovitým pásom s označením RD53 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Retro elektrický kábel je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ako aj vintage interiéry. Je to béžový ľanový kábel zdobený hnedým bavlneným prúžkom, ktorý môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, chuti a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť béžový retro kábel zdobený hnedým pruhom pre povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre béžový retro kábel je zmesou materiálov, ako je ľan a bavlna. Bavlna a ľan sa vyznačujú matným vykresľovaním pastelových farieb.  Bavlna je veľmi jemná, naopak, ľanový oplet kábla poskytuje hrubšiu štruktúru. Kombinácia bavlneného a ľanového opletu elektrického kábla spája krásu týchto tradičných tkanín s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní ich charakter a prirodzený vzhľad. Béžový ľanový kábel zdobený bavlnenou tkaninou v hnedej farbe je veľmi vhodný pre vintage alebo retro interiérový dizajn. Má schopnosť vytvoriť domáce a útulné prostredie. Retro kábel typu RD53 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť béžového elektrického retro kábla RD53 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Retro kábel s béžovým opletením je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je  zárukou najvyššej kvality prírodného béžového retro kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Farebný retro kábel s ľanovým opletením v béžovej farbe zdobený hnedou bavlnenou tkaninou je k dispozícii vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - RD53
 • 2x 0,75mm - RD53

Montáž

Prírodný béžový retro kábel RD53 zdobený hnedou bavlnenou tkaninou je kvalitným produktom s jednoduchou montážou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Béžový retro kábel zdobený hnedou tkaninou - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: ľan + bavlna
 • Priemery: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenia
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: hnedá
materiál: ľan + bavlna
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: