Opradený kábel surovo medený s pocínovaním RR03 - sieť z medi

Kód: XZ3RR03
4,98 € / m 4,15 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Opradený kábel vo farbe surovej medi s čiastočným pocínovaním a označením RR03 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Elektrický kábel so sieťovinovým opletením je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné aj retro interiéry. Kábel v surovej medenej farbe s pocínovaním môže byť súčasťou  osvetľovacích komponentov, z ktorých zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť strieborno-medený opradený kábel pre aplikáciu, ako je povrchová inštalácia elektrickej energie - to je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiálom pre opradený kábel je medený oplet s čiastočným pocínovaním a vzorom sieťoviny. Aby meď získala požadované trvalé a lesklé sfarbenie, bola chemicky ošetrená počas výrobného procesu. Strieborný efekt medeného opredenia bol dosiahnutý pocínovaním. Výsledkom je veľmi elegantný opradený elektrický kábel s originálnym a magickým vzhľadom. Mimoriadny kovový povrch prináša nové prvky do elektroinštalácie a je vhodný pre retro a vintage štýl, ako aj pre moderné prostredie a svietidlá. Opradený kábel typu RR03 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre opradený kábel vo farbe surovej medi s pocínovaním RR03 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Kábel s kovovým opletením v strieborno-medenom dizajne je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou  najvyššej kvality pre pocínovaný kábel s meďou v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Farebný opradený kábel v surovom medenom opletení s čiastočným pocínovaním je ponúkaný v nasledujúcich variantoch:

 • 3x 0,75 mm - RR03

Montáž

Opradený kábel RR03 vo farbe surovej medi s čiastočným pocínovaním je kvalitným produktom s jednoduchou inštaláciou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo povrchovej elektroinštalácie retro vzhľad použijete aj:

Vlastnosti

 • Opradený kábel vo farbe opletenia zo surovej medi s čiastočným pocínováním - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: Pocínovaná meď
 • Priemer: 6,9 mm, 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V, 3x0,75 mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba lustru alebo svítidla
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: sivá, čierna, zlatá
materiál: opradenie medeným vláknom
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,084 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: