Opletený kábel žíhaný Vertigo "čierna Mélange + biela" ERC37 - bavlnený

Kód: XZ3ERC37 XZ2ERC37 Zvoľte variant
4,60 € / m 4,13 € / m od 4,13 € / m 3,83 € bez DPH 3,44 € bez DPH od 3,44 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.4.2024 26.4.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Opletený kábel s žíhaným vzorom Vertigo ERC37 vo farbách mélange + biela je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Žíhaný elektrický kábel môže byť použitý pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ako aj vintage interiéry. Je to čierno-biely bavlnený kábel, ktorý môže byť súčasťou komponentov pre výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť žíhaný čierno-biely kábel pre povolené povrchové vedenie, ktoré sú veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre čierno-biely žíhaný kábel je bavlna. Bavlnený oplet elektrického kábla sa vyznačuje krásnym matným povrchom a pastelovými farbami. Pôsobí veľmi prirodzene a je šetrný k dotyku. Spracovanie kábla s žíhaným vzorom tiež evokuje magický 3D vzhľad v hypnotickom štýle. Opletený kábel Vertigo ERM61 je inšpirovaný grafikou z plagátu klasiky Alfréda Hitchcocka z 50. rokov. Bavlnený kábel s žíhaným čierno-bielym špirálovitým vzorom je veľmi vhodný pre vintage alebo retro interiérový dizajn. Má schopnosť vytvoriť domáce a útulné prostredie. Tento očarujúci kábel osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť. Technológiu a dizajn kábla Vertigo ERC37 registruje spoločnosť Elexa Cavi. Opletený kábel Vertigo je distribuovaný po celom svete našou spoločnosťou vďaka skvelému partnerstvu so spoločnosťou Creative-Cables.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre elektrický kábel ERC37 s žíhaným vzorom zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Kábel s opletom v čierno-bielom dizajne je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou  najvyššej kvality žíhaného kábla Vertigo v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Žíhaný kábel s bavlneným opletením v čierno-bielej farbe je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - ERC37
 • 2x 0,75mm - ERC37

Montáž

Žíhaný kábel ERC37 v čierno-bielej farbe je kvalitný produkt s jednoduchou inštaláciou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Žíhaný kábel - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: bavlna
 • Priemer: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro svietidla alebo lustra
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: sivá, čierna
materiál: bavlna
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: