Opletený kábel so vzorom CIK CAK "zelená + biela" RZ06 - hodvábny

Kód: XZ3RZ06 XZ2RZ06 Zvoľte variant
3,25 € / m 2,84 € / m od 2,84 € / m 2,71 € bez DPH 2,37 € bez DPH od 2,37 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
4.6.2024 4.6.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Pletený kábel so vzorom CIK CAK v kombinácii zelených a bielych farieb s označením RZ06 je výnimočný svojím kvalitným spracovaním a použitými materiálmi. Vzorovaný pletený elektrický kábel je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ako aj vintage interiéry. Je to zeleno-biely kábel s umelým hodvábnym opletením, ktorý môže byť súčasťou komponentov pre výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť zeleno-biely kábel zdobený vzorom CIK CAK pre povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre pletený kábel so vzorom CIK CAK je umelý hodváb. Hodvábny oplet elektrického kábla je typický pre jeho hladký, niekedy dokonca lesklý povrch a výrazné farby. Tento materiál tiež najlepšie vyjadruje temperament vlnitého dizajnu CIKCAK pleteného kábla. Zeleno-biely dizajn kombinuje krásu týchto tradičných farieb s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní ich charakter a živý vzhľad. Hodvábny pletený kábel so vzorom CIKCAK je veľmi vhodný pre vintage alebo retro interiérový dizajn. Vzorovaný pletený kábel typu RZ06 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre vzorovaný pletený elektrický kábel RZ06 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Zeleno-biely kábel s opletom a vzorom CIK CAK je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou najvyššej kvality vzorovaného kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Kábel s umelým hodvábnym opletením v zeleno-bielej farebnej kombinácii CIK CAK je k dispozícii vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - RZ06
 • 2x 0,75mm - RZ06

Montáž

Zeleno-biely pletený kábel so vzorom CIK CAK a označením RZ06 je kvalitným produktom s jednoduchou inštaláciou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie môžete použiť aj:

Vlastnosti

 • Zeleno-biely opletený kábel so vzorom CIK CAK - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: umelý hodváb
 • Priemery: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro svietidla alebo lustra
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: biela, zelená
materiál: umelý hodváb
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: