Opletený kábel so vzorom CIK CAK "medová + antracitová" RZ27 - bavlnený

Kód: XZ3RZ27 XZ2RZ27 Zvoľte variant
3,25 € / m 2,84 € / m od 2,84 € / m 2,71 € bez DPH 2,37 € bez DPH od 2,37 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Opletený kábel so vzorom CIK CAK v kombinácii medovej a antracitovej farby s označením RZ27 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Vzorovaný pletený elektrický kábel je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ako aj vintage interiéry. Je to medovo-antracitový opletený kábel, ktorý môže byť súčasťou komponentov na výroba osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť medovo-antracitový kábel zdobený vzorom CIK CAK pre povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiálom pre opletený kábel so vzorom CIK CAK je bavlna. Bavlnená oplet elektrická kábla sa vyznačuje teplými tónmi farieb v krásnom matnom pastelovom podaní. Tento materiál dokonale vyjadruje  temperament vlnitého dizajnu opleteného kábla CIKCAK . Medovo-antracitový dizajn kombinuje krásu týchto tradičných farieb s novým výrobným procesom, ktorý zvýrazní náš charakter a prirodzený vzhľad. Bavlnený opletený kábel so vzorom CIKCAK dokonale zapadá do útulného prostredia alebo pre retro a vintage osvetlenie. Vzorovaný pletený kábel typu RZ27 osloví všetky tvory tvorivej duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre vzorovaný opletený elektrický kábel RZ27 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Medovo-antracitový kábel s opletom a vzorom CIK CAK je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany káblu ale aj jej mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou najvyššej kvality vzorovaného kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobný závod vyrobený v EÚ.

Kábel s bavlneným opletom v medovo-antracitovej farbe so vzorom CIK CAK je k dispozícii vo variantoch:

 • 3x 0,75 mm - SS27
 • 2x 0,75 mm - SS27

Montáž

Medovo-antracitový opletený kábel so vzorom CIK CAK a označenie RZ27 je kvalitný produkt s jednoduchou inštaláciou. Keďže kábel bude zapojení do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pred montážou a výrobou svietidiel ponúkame kompletný sortiment výrobkov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Medovo-antracitový opletený kábel so vzorom CIK CAK - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: bavlna
 • Priemer: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro svietidla alebo lustra
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: sivá, žltá, zlatá
materiál: bavlna
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: