Opletený kábel so vzorom CIK CAK "hnedá" RD73 - ľanový s bavlnou

Kód: XZ3RD73 XZ2RD73 Zvoľte variant
3,25 € / m 2,84 € / m od 2,84 € / m 2,71 € bez DPH 2,37 € bez DPH od 2,37 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Opletený kábel so vzorom CIK CAK v hnedých farbách s označením RD73 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Vzorovaný opletený elektrický kábel je možné použiť pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ako aj vintage interiéry. Je to hnedý ľanový kábel zdobený bavlneným vzorom, ktorý môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť hnedý kábel zdobený vzorom CIK CAK pre povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre opletený kábel so vzorom CIK CAK je zmesou populárnych materiálov, ktoré tvoria dokonalé "manželstvo". Jedná sa o ľan a bavlnu. Oba materiály sa vyznačujú matným vykresľovaním pastelových farieb.  Bavlna je veľmi jemná, naopak, ľanový oplet kábla poskytuje hrubšiu štruktúru. Kombinácia bavlneného a ľanového opletu elektrického kábla spája krásu týchto tradičných tkanín s novým výrobným procesom, ktorý ešte viac zvýrazní ich charakter a prirodzený vzhľad. Hnedý ľanový kábel zdobený bavlneným vzorom CIKCAK je veľmi vhodný pre vintage alebo retro interiérový dizajn. Má schopnosť vytvoriť domáce a útulné prostredie. Vzorovaný opletený kábel typu RD73 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť pre vzorovaný opletený elektrický kábel RD73 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Hnedý kábel s opletom a vzorom CIK CAK je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je zárukou najvyššej kvality vzorovaného kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Farebný kábel s ľanovým opletením v hnedej farbe zdobený vzorom CIK CAK je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75 mm - RD73
 • 2x 0,75mm - RD73

Montáž

Hnedý opletený kábel so vzorom CIK CAK a označením RD73 je kvalitným produktom s jednoduchou inštaláciou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Hnedý opletený kabel se vzorem CIK CAK - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: ľan + bavlna
 • Priemery: 6,2mm 2x0,75mm alebo 6,6mm 3x0,75mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75mm alebo 3x0,75mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenia
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: hnedá
materiál: ľan + bavlna
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: