LED CCT koľajnicové svietidlo TRITO-PRO 60W | 90° | 3F | 230V | 1500mm
Kód: 105762Podrobný popis
Lineárne lištové LED CCT svietidlo pre koľajnicový systém s produktovým označením TRITO-PRO s možnosťou nastavenia požadovaného príkonu 45-60 W je navrhnuté ako výkonné a precízne riešenie pre profesionálne komerčné i rezidenčné osvetlenie v koľajnicovom systéme Global Track 3F | 230V.Spája vysoký svetelný výkon s čistým, moderným líniovým dizajnom a vytvára efekt rovnomerného plošného osvetlenia priestoru s uhlom zvitov 90 °.
Prečo si jednoducho obľúbite lištové svietidlo TRITO-PRO?
- CCT prepínač 3000 K | 4000 K | 5000 K umožňuje nastaviť požadovanú chromatickosť svetla podľa charakteru priestoru a spôsobu jeho využitia. CCT prepínač tak zvyšuje flexibilitu svietidla a umožňuje optimalizovať vizuálny komfort bez nutnosti výmeny svetelného zdroja.
- Prepínač pre nastavenie výkonu svietidla 45 | 50 | 55 | 60 W slúži na flexibilné prispôsobenie svetelného výkonu svietidla podľa konkrétnych potrieb daného priestoru.
- Integrovaný napájací zdroj priamo v tele svietidla podporuje jeho kompaktný lineárny design.
- Uhol svitu 90° poskytuje cielené a rovnomerné osvetlenie s vyváženým rozptylom svetla do priestoru.
Ako funguje prepínač chromatičnosti lištového svietidla TRITO-PRO?
Na zadnej strane svietidla sú integrované praktické prepínače CCT aj svetelného výkonu, ktoré umožňujú ľahko zvoliť požadovanú teplotu chromatičnosti aj intenzitu osvetlenia podľa aktuálnych potrieb. Ľahko tak nastavíte teplotu aj výkon svetla podľa aktuálnej nálady či potreby pre prácu aj odpočinok. Nastavenie je možné kedykoľvek jednoducho zmeniť a prispôsobiť tak svetelný komfort novým podmienkam.
#text_banner#
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svetlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | T-LED |
| napájacie napätie: | AC | 230 V |
| IP krytie: | IP20 - interiérový (bez krytia) |
| dominantná farba: | biela |
| stmievanie: | nie |
| systém: | Global Track |
| odporúčané použitie: | do chodby, do spálne, do obývačky, do kancelárie |
| dominantná materiálová skladba: | kov |
| typ svietidla: | svietidlo |
| využitelnosť v prostredí: | vnútorná (interiér) |
| uhol svetla: | nad 40° (široký) |
| spôsob montáže: | prisadením k povrchu |
| typ napajenia: | na káblový prívod 230V |
| CRI index: | CRI≥80 |
| druh svietidla: | koľajnicové |
| vstupné napätie: | 220-240V AC, 50-60HZ |
| krytie: | IP20 |
| príkon: | 60 W | 55W | 50W | 45W |
| materiál: | plast |
| životnosť: | až 50 000 h |
| prevádzková teplota: | od -10 do +40°C |
| uhol svitu: | 90° |
| farebná teplota: | 3000 K | 4000 K | 5000 K |
| svetelný tok: | 9930 lm | 10650 lm | 10180 lm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
