Kovová rozbočovacia krytka so štyrmi bočnými otvormi

Kód: KRM83SF4LVBO KRM83SF4LVN KRM83SF4LTIS KRM83SF4LRAS KRM83SF4LOTS Zvoľte variant
5,80 € / ks 5,80 € / ks 10,07 € / ks 10,37 € / ks 10,07 € / ks od 5,80 € / ks 4,83 € bez DPH 4,83 € bez DPH 8,39 € bez DPH 8,64 € bez DPH 8,39 € bez DPH od 4,83 € bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Kovová stropná rozbočovacia krytka so štyrmi bočnými otvormi a priemerom len Ø83 mm je výnimočný svojím moderným dizajnom, použitými materiálmi a vysokou technickou kvalitou.  Rozbočovacia krytka vyrobená z kovu je jedným z  populárnych komponentov pre výrobu svietidiel, pomocou ktorých montujete osvetlenie s vysokým zameraním na vaše individuálne požiadavky, vkus a dizajn. Stropný kryt slúži ako estetický prvok káblového spojenia medzi svietidlom a elektrickým káblom. Môžete ho tiež použiť pri povrchovej inštalácii osvetlenia na vzájomné prepojenie viacerých svietidiel. Na tento účel sú na bokoch rozety vopred pripravené otvory pre jednoduché zavedenie elektrického kábla. Pre milovníkov dizajnu ponúka tento kovový baldachýn výber niekoľkých farieb a možnosť voľby kužeľovej alebo valcovej svorky elektrického kábla. Vzhľad kovovej rozbočovacej rozety alebo celého svietidla, ktorého súčasťou bude stena alebo stropná rozeta, bude tiež umocnený výberom vhodného textilného kábla. Zvýšte svoju kreativitu pri montáži svietidiel s našou jedinečnou škálou komponentov.

Materiál pre tento typ stropnej rozbočovacej krytky je kov. Káblový priechod môže byť vyrobený z plastu alebo kovu v závislosti od zvoleného variantu výrobku. Kovová rozbočovacia stropná krytka  kábla vytvára cenný vzhľad svietidla a je tiež lepšie odolný voči mechanickému poškodeniu.

O kvalitu rozbočovacej krytky so štyrmi  bočnými otvormi vyrobenej z kovu a o jej výrobu sa postarali talianski majstri svetla. Ponúka sa vo farebných variantoch:

 • matná biela
 • čierna
 • brúsený titán
 • brúsená meď
 • brúsený bronz

Montáž

Kovová stropná rozbočovacia krytka so štyrmi bočnými otvormi a priemerom Ø83 mm sa ľahko rozoberie pomocou skrutkového systému. Keďže pri inštalácii krycej rozety sa bude manipulovať s pripojením elektrického kábla k sieti, inštaláciu by mala vykonávať odborne kvalifikovaná osoba. Inštalácia na povrch ako drevo, murivo alebo sadrokartónové dosky sa vykonáva štandardným montážnym postupom. Skrutky a hmoždinky na montáž na stenu alebo strop nebývajú súčasťou balenia.

Montáž zvládne

 width=

Úroveň obtížnosti montáže
Profesionální montáž vám zajistí naši technici

Vlastnosti

 • Kovová rozbočovacia krytka so štyrmi bočnými otvormi
 • Součástí baleni jsou záslepky pro boční otvory
 • Průměr: Ø83mm
 • 220-250V
 • Certifikace: CE
 • Krytí IP20

Použití

 • Rozbočný baldachýn pro svítidla
 • Rozbočná rozeta pro svítidla

Dodatočné parametre

Kategória: Rozbočovacie stropné krytky
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: biela, sivá, čierna, farba medi, farba mosadze
materiál: kov
rozmer (Ø): 83mm
priemer otvoru pre kábel: 10mm
hmotnosť: 0,1415 kg

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: