Drevená rozbočovacia krytka Ø88mm - so štyrmi otvormi

Kód: KRL88SF4L01
13,02 € / ks 10,85 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.5.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená rozbočovacia krytka so štyrmi bočnými otvormi a priemerom iba Ø88mm je výnimočná pre svoj moderný dizajn, použité materiály a vysokú technickú kvalitu. Táto drevená krytka kábla je vyrobená v Taliansku pomocou tradičnej ručnej práce talianskych majstrov svetla. Patrí medzi obľúbené komponenty na výrobu svietidiel, pomocou ktorých zostavíte osvetlenie s vysokým zameraním na vaše individuálne požiadavky, vkus a dizajn. Rozbočovacia krytka slúži ako estetický prvok káblového prepojenia elektrických vodičov z viacerých smerov. Využijete ju predovšetkým pri rozsiahlych inštaláciách osvetlenia alebo pri rozvodoch povrchovej elektroinštalácie. Milovníkom designu ponúka tento drevený rozbočovací baldachýn možnosť voľby z niekoľkých farebných prevedení. Vzhľad drevené rozbočovacie krytky alebo celého svietidla ktorého bude nástenná alebo rozeta súčasťou umocní aj výber vhodného textilného kábla. Podporte svoju kreativitu pri zostavovaní svietidiel pomocou našej jedinečnej ponuky komponentov.

Matriálom pre tento typ rozbočovacej krytky je drevo. Proces výroby drevenej krytky kábla je kompletne ručnou prácou, ktorá vzniká v toskánskych remeselných dielňach na juhu Talianska. Vďaka tomu je každá drevená krytka úplne originálnym prvkom interiérového designu.

Kvalitu rozbočovacej krytky so štyrmi bočnými otvormi vyrobené z dreva a jej produkciu si vzali na starosť talianski majstri svetla. Je ponúkaná vo farebných variantoch:

  • prírodné drevo

Montáž

Drevená rozbočovacia krytka so štyrmi bočnými otvormi a priemerom Ø88mm je ľahko rozoberateľná pomocou skrutkovacieho systému. Vzhľadom na to, že pri montáži krycej rozety bude manipulované s pripojením elektrického kábla k sieti, mala by montáž vykonávať odborne spôsobilá osoba. Montáž k povrchu ako drevo, murivo alebo sadrokartón sa vykonáva pomocou štandardného montážneho postupu. Skrutky a hmoždinky na montáž na stenu alebo strop nie sú súčasťou balenia.

Montáž zvládne

 width=

Úroveň obtížnosti montáže
Profesionální montáž vám zajistí naši technici

Vlastnosti

  • Drevená rozbočovacia krytka so štyrmi bočnými otvormi
  • Součástí baleni jsou záslepky pro boční otvory
  • Průměr: Ø83mm
  • 220-250V
  • Certifikace: CE
  • Krytí IP20

Použití

  • Rozbočný baldachýn pro svítidla
  • Rozbočná rozeta pro svítidla

Dodatočné parametre

Kategória: Rozbočovacie stropné krytky
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: hnedá
materiál: drevo
rozmer (Ø): 88mm
priemer otvoru pre kábel: 10mm
hmotnosť: 0,09 kg

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: