Drevená objímka E27 Wood Style

Kód: KBL1110 KBL1410 Zvoľte variant
9,66 € / ks 12,71 € / ks od 9,66 € / ks 8,05 € bez DPH 10,59 € bez DPH od 8,05 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.7.2024 19.7.2024 Zvoľte variant

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená objímka na žiarovku E27 závitu s označením Wood Style je obľúbená pre svoj prirodzený prírodný vzhľad, vysokú technickú kvalitu spracovania a dostupnosť viacerých farebných variánt. Spoločne s ďalšími komponentami na výrobu svietidiel slúži pre tvorbu individuálnych projektov osvetlenia a výrobu závesných svetiel. Pri zostavovaní týchto unikátnych svetelných riešení hraje veľku rolu fantázia, kreativita a túžba po jedinečnosti.

Použité materály a komponenty

Materiálom pre tento typ drevenej žiarovkovej objímky E27 je 100% drevo s elektronickými komponentami s termoplastu. Drevená objímka žiarovky E27 vytvára hodnotný a prirodzený vzhľad svietidla v sedliackom, severskom alebo rustikálnom štýle. Svetelné vlastnosti vyrábaného osvetlenia ovplyvňuje do veľkej miery aj výber vhodnej LED žiarovky E27 závitu (žiarovka nie je súčasťou dodávky). Drevená objímka pre žiarovku E27 Wood Style ponúka rafinovaný detail v podobe skrytej priechodky / svorky. Vďaka tomu je vzhľad objímky veľmi kompaktný a uhladený.

Ako na montáž a zapojenie drevenej objímky E27 Wood Style?

E27 drevená objímka na žiarovku Wood Style je jednoducho rozobrateľná pomocou skrutkovacieho systému. Inštruktážne video, alebo náš článok ako zapojiť objímku žiarovky vám dodajú potrebné informácie. Pre výrobu osvetlenia odporúčame tiež 2x0,75 a 3x0,75mm2 textilné a opletené káble z našej ponuky. Aký kábel na svetlá a výrobu svietidel odporúčame určuje tiež zvolená priechodka. Pre skrytú plastovú priechodku / svorku a drevenú objímku postačuje kábel 2x0,75 mm.

Káble z našej ponuky zaručia kompatibilitu produktového dizajnu. Ak zvolíte iný typ elektrického vodiča je nutné brať na ohľad maximálny priemer kábla 6,6 mm, ktoré je možné pretiahnuť skrz priechodku / svorku kábla.

Zostavenie drevenej objímky E27 Wood Style a zapojenie elektrického kábla by mala vykonávať odborne spôsobilá osoba. Na montáž a kompletizáciu objímky na žiarovky za účelom výroby retro svetla odporúčame tiež povrchové držiaky a háčiky na pripevnenie kábla a jeho zavesenie, ako aj stropné kryty, rozety a baldachýny.

Vlastnosti

  • Wood Style objímka drevená E27 | 230V
  • Maximálny príkon žiarovky: 53W
  • Otvor na kábel max. : ⌀ 10mm | pri použití priechodky max: ⌀ 6,6mm

Použitie

  • Drevená objímka pre žiarovku E27
  • Drevená objímka pre výrobu svietidiel a osvetlenia

Dodatočné parametre

Kategória: Objímky žiaroviek
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: hnedá
materiál: drevo
pätica: E27
krytie: IP20
materiál: drevo
pätica: E27
rozmery (Ø/v): 50 x 95 mm
hmotnosť: 0,1035 kg

video

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: